0

Liaudies medicinos patirtis. Kaip gydytis peršalus

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Liaudies medicinos patirtis. Kaip gydytis peršalus

  • Leidėjas: Vaga
  • Išleidimo metai: 2007
  • Formatas: kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 207
  • ISBN ar kodas: 5-415-01897-2

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Liaudies medicinos patirtis. Kaip gydytis peršalus" aprašymas
„Neišgydomų ligų nėra - yra tiktai neišgydomi žmonės, stokojantys išminties suvokti Gamtos dėsniams ir neturintys valios susitvardyti, pasinaudoti visais natūralių jėgų privalumais...“ Australijos gydytojas natūropatas Kenetas Džefris Pirmoji serijos „Galiu tau padėti“ knyga - tai praktiškas vadovas visiems, kurie nori be cheminių vaistų susigrąžinti sveikatą. Knyga pradedama patarimais, kaip stiprinti organizmo imunitetą, kovoti su peršalimo ligomis - gripu, angina, radikulitu, plaučių uždegimu, pleuritu, sinusitu, kosuliu, bronchitu ir kt.
Skaitytojas sužinos, kaip atgauti jėgas po sunkios ligos, kaip sveikai gyventi po žiemos, po įvairių operacijų. Ypač daug dėmesio skiriama fitoterapijos praktikai, aiškinama, kaip vaistiniai augalai veikia sergant vienokia ar kitokia liga. Nurodoma, kaip patikrinti jų tinkamumą, kaip praktiškai vartoti šalia mūsų augančius augalus, krūmus, medžius, daržoves.
Patarimais galės pasinaudoti ne tik suaugusieji, - mamos ras daug naudingo savo mažyliams.

Parašykite atsiliepimą apie "Liaudies medicinos patirtis. Kaip gydytis peršalus"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Liaudies medicinos patirtis. Kaip gydytis peršalus, kurią skaitytojams dovanoja . Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar su knyga Liaudies medicinos patirtis. Kaip gydytis peršalus jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Liaudies medicinos patirtis. Kaip gydytis peršalus patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė . Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Liaudies medicinos patirtis. Kaip gydytis peršalus palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Liaudies medicinos patirtis. Kaip gydytis peršalus" perkama kartu