0

Lieknėti pagal asmenybės tipą

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Lieknėti pagal asmenybės tipą

  • Leidėjas: Tyto alba
  • Išleidimo metai: 2012
  • Formatas: 15x22, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 223
  • ISBN ar kodas: 9789986169277

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Lieknėti pagal asmenybės tipą" aprašymas
Jūs stengiatės sulieknėti, ir draugė geranoriškai pataria: „Turėtum išmėginti mano naująją dietą, tikrai veiksminga.“ Jūs pamėginate, bet dieta jums netinka ir neaišku kodėl.
Nejaugi prastai laikėtės nurodymų, gal ką praleidote? Ar tikrai patys esame kalti, kad nesiseka?
Jokiu būdu! Sėkmės paslaptis – pagal asmenybės tipą pritaikyta dieta. Profesoriaus Alain‘o Golay knyga – kaip tik apie tai. Autorius pateikia asmenybės testą, padėsiantį išsiaiškinti, kokia dieta jums tinkamiausia ir ką reikėtų daryti, kad ji būtų veiksminga.
Atlikite asmenybės testą, pasirinkite savo dietą ir jums pavyks.

Diabetologas profesorius Alain‘as Golay dirba Ženevos universitetinėje ligoninėje daugiausia su per ddelio svorio varginamais pacientais, jo tyrimai žinomi visame pasaulyje. Jis paskelbė daugiau kaip 450 jo straipsnių ir mokslinių darbų, išleido keturias knygas, tapusias bestseleriais, jos išverstos į aštuonias kalbas.

Iš prancūzų kalbos vertė Asta Dumšienė

Parašykite atsiliepimą apie "Lieknėti pagal asmenybės tipą"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Lieknėti pagal asmenybės tipą, kurią skaitytojams dovanoja Alain Golay. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Alain Golay su knyga Lieknėti pagal asmenybės tipą jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Lieknėti pagal asmenybės tipą patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Alain Golay. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Lieknėti pagal asmenybės tipą palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Lieknėti pagal asmenybės tipą" perkama kartu