0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Lietuva: praeitis, kultūra, dabartis

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2021-12-31 23.02 SoldOut

Knygos "Lietuva: praeitis, kultūra, dabartis" aprašymas

Knyga apie Lietuvą: kraštovaizdis, gyventojai, kalba, lietuviškas kaimas, dvarai, senoji religija, krikščionybė Lietuvoje, lietuviai užsienyje, kitos tautos Lietuvoje. Tekstų autoriai: E.Aleksandravičius, L.Gadeikis, A.J.Greimas, V.Jauniškis, A.Kalėda, D.Kalinauskaitė, L.Laučkaitė, G.Rudys, G.Subačius, I.Vaišvilaitė, E.Vareikis, T.Venclova, S.Žukas. Knyga gausiai iliustruota fotografijomis. "Kas yra svarbiausia tautos praeityje ir dabartyje? Kokius faktus atrinkti, kuriuos asmenis pasitelkti kaip savojo laiko metaforas (šioje knygoje daugiau veidų negu kraštovaizdžių), pagaliau kokių proporcijų laikytis, kai kalbi ir apie valstybės formavimąsi, ir apie tradicinę Lietuvos valstiečio ar dvarininko buitį, ir apie šiandienos kasdienybės kaitą? Šiam bandymui pasiryžta visiškai neabejojant, kad toks pasakojimas neišvengiamai liks tik viena iš praeities ir dabarties įvykių pateikimo galimybių." - sudarytojas.


  • Autorius: Saulius Žukas
  • Leidėjas: Baltos lankos
  • Išleidimo metai: 1999
  • Knygos puslapių skaičius: 300
  • Formatas: 25x29cm, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9986-861-51-5

Parašykite atsiliepimą apie "Lietuva: praeitis, kultūra, dabartis"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Lietuva: praeitis, kultūra, dabartis", kurią skaitytojams dovanoja Saulius Žukas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Saulius Žukas su knyga "Lietuva: praeitis, kultūra, dabartis" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Lietuva: praeitis, kultūra, dabartis" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Saulius Žukas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Lietuva: praeitis, kultūra, dabartis" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Lietuva: praeitis, kultūra, dabartis" perkama kartu