0

Lietuviška abėcėlė

5.0
(1 įvertinimai)
Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
2010-06-09 Laura

Super leidinys, mano vaikas visas lietuviskas raides ismoko per kelias savaites, paskui gal dar menesiukas ir dabar jau jis neklysta nei prie vienos raides. per diena gal po pusvalandi su sia knyga praleisdavom. Aplamai terra publica jega!

Informacija

Lietuviška abėcėlė

  • Leidėjas: Terra Publica
  • Išleidimo metai: 2009
  • Formatas: 21x30, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 40
  • ISBN ar kodas: 9789955652465

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Lietuviška abėcėlė" aprašymas

Ar lietuviška abėcėlė gali būti įdomesnė ir įtraukianti mažąjį skaitytoją labiau nei animacinis filmukas ar kompiuterinis žaidimas? Jei abejojate, pavartykite ir įsigykite šią knygelę. Šį kartą autoriaus Vytauto Kandroto rankose raidės atgijo, iškilo iš plokščių popieriaus lapų!


Kaip ir ankstesnėje leidyklos „Terra Publica“ knygoje „Lietuvos istorija“ vaikams, leidinys „Lietuviška abėcėlė“ pasižymi itin turtingu grafiniu apipavidalinimu. Knygoje panaudoti trimačiai raidžių modeliai, kurie juda, iškyla, sukasi verčiant knygos lapus. Taip išryškinama lietuviškos abėcėlės raidžių sandara ir ypatybės. Po knygos viršeliu slepiasi įdomios užduotys ir žalčio Žilvino paslaptys...


Rekomenduojame 5-8 metų vaikams, kuriuos ši knyga įves į nuostabų raidžių pasaulį.


Knygos viduje Jūsų laukia:

- 20 erdvinių tirmačių raidžių modelių;

- 5 raidžių loto žaidimai;

- priemones skirtas užrašams šifruoti;

- daug įdomių mįslių, patarlių ir priežodžių, greitakalbių...

2010-06-09

Super leidinys, mano vaikas visas lietuviskas raides ismoko per kelias savaites, paskui gal dar menesiukas ir dabar jau jis neklysta nei prie vienos raides. per diena gal po pusvalandi su sia knyga praleisdavom. Aplamai terra publica jega!

Parašykite atsiliepimą apie "Lietuviška abėcėlė"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Lietuviška abėcėlė, kurią skaitytojams dovanoja Vytautas Kandrotas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Vytautas Kandrotas su knyga Lietuviška abėcėlė jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Lietuviška abėcėlė patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Vytautas Kandrotas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Lietuviška abėcėlė palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Lietuviška abėcėlė" perkama kartu