0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Lietuvių-italų kalbų žodynas

  • Nuolaida knygai -68%
Kaina internetu: 6,99 €
Kaina knygyne: 21,69 €*
Sutaupote: 14.70 € (68%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Lietuvių-italų kalbų žodynas


2021-06-30 6.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Lietuvių-italų kalbų žodynas" aprašymas

Šiame žodyne pateikiama apie 70 000 žodžių ir posakių, surinktų remiantis "Dabartinės lietuvių kalbos žodynu" (2000 m. 4-as leidimas) ir jį papildant šiuo metu plačiau vartojamais neologizmais.


Įtraukti būdingesni šiandien rečiau vartojami žodžiai, susiję su lietuvių etnografija bei istorinėmis tradicijomis; neatsisakyta ir dažnesnių grožinėje literatūroje ar kitur vartojamų šnekamosios kalbos, tarmių žodžių, plačiau žinomų etninių vardų, nes tai galėtų būti reikalinga norintiems skaityti senesnių laikotarpių tekstus arba įsigilinti į lietuvių kultūros istorijos klausimus, ypač šiuo metu, kai Italijoje vis daugėja Lietuva besidominčių žmonių.

Dėl šių bruožų žodynas turėtų įvairiapusiškai tarnauti skirtingų humanitarinių sričių specialistams, o ne tik besidomintiems dabartine kalba.Parašykite atsiliepimą apie "Lietuvių-italų kalbų žodynas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Lietuvių-italų kalbų žodynas, kurią skaitytojams dovanoja Birutė Žindžiūtė Michelini. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Birutė Žindžiūtė Michelini su knyga Lietuvių-italų kalbų žodynas jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Lietuvių-italų kalbų žodynas patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Birutė Žindžiūtė Michelini. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Lietuvių-italų kalbų žodynas palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Lietuvių-italų kalbų žodynas" perkama kartu