⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės iždas per dvidešimtmetį karą (1648-1667)

Kaina: 2,49 €
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-09-30 2.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės iždas per dvidešimtmetį karą (1648-1667)" aprašymas

Šiame originaliame darbe pirmą sykį istoriografijoje siekiama parodyti, kai pvei kė LDK žemės iždas dvidešimtmečio karo (1648-1667 m.) laikotarpiu: jo vaidmuo va lstybės gynybai, kokia buvo mokesčių sistema, kokie politiniai sprendimai panaud oti iždui paildyti, kokios buvo įplaukos ir išlaidos, jų piniginė išraiška ir sa ntykis su tikraisiais poreikiais. Iš knygoje pateiktos analizės matyti, kurie vi suomenės sluoksniai priimdavo politinius sprendimus dėl mokesčių ir koks sluoksn is sumokėjo didžiąją jų dalį.
Knyga papildyta originaliomis lentelėmis, sch emomis, žemėlapiu, šaltinių ir panaudotos literatūros sąrašu, asmenvardžių ir vi etovardžių rodykle.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės iždas per dvidešimtmetį karą (1648-1667)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: LDK istorija (XIII a. - 1795 m.)

Antanas Tyla pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės iždas per dvidešimtmetį karą (1648-1667)", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės iždas per dvidešimtmetį karą (1648-1667)" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės iždas per dvidešimtmetį karą (1648-1667)" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės iždas per dvidešimtmetį karą (1648-1667)"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Antanas Tyla tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės iždas per dvidešimtmetį karą (1648-1667)" perkama kartu