⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės iždas per dvidešimtmetį karą (1648-1667)

Kaina: 2,49 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-05-31 2.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės iždas per dvidešimtmetį karą (1648-1667)" aprašymas

Šiame originaliame darbe pirmą sykį istoriografijoje siekiama parodyti, kai pvei kė LDK žemės iždas dvidešimtmečio karo (1648-1667 m.) laikotarpiu: jo vaidmuo va lstybės gynybai, kokia buvo mokesčių sistema, kokie politiniai sprendimai panaud oti iždui paildyti, kokios buvo įplaukos ir išlaidos, jų piniginė išraiška ir sa ntykis su tikraisiais poreikiais. Iš knygoje pateiktos analizės matyti, kurie vi suomenės sluoksniai priimdavo politinius sprendimus dėl mokesčių ir koks sluoksn is sumokėjo didžiąją jų dalį.
Knyga papildyta originaliomis lentelėmis, sch emomis, žemėlapiu, šaltinių ir panaudotos literatūros sąrašu, asmenvardžių ir vi etovardžių rodykle.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės iždas per dvidešimtmetį karą (1648-1667)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės iždas per dvidešimtmetį karą (1648-1667)", Antanas Tyla. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Antanas Tyla su knyga "Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės iždas per dvidešimtmetį karą (1648-1667)" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės iždas per dvidešimtmetį karą (1648-1667)" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Antanas Tyla. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės iždas per dvidešimtmetį karą (1648-1667)" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės iždas per dvidešimtmetį karą (1648-1667)" perkama kartu