0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Lietuvos etnografiniai regionai

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-01-31 12.99 SoldOut

Knygos "Lietuvos etnografiniai regionai" aprašymas

Leidinyje apžvelgiama Lietuvos etnografinių tyrinėjimų istorija, apibūdinami etnografinių regionų ir jų tarmių savitumai, aprašomos tradicinės kalendorinės šventės, apeigos, šeimos šventimų ir jaunimo papročiai, atskirų regionų tautiniai kostiumai ir muzikos instrumentai.
Knyga iliustruota autentiška įvairių istorinių laikotarpių etnografine medžiaga: muziejų eksponatais, XX a. pradžios tarpukario Lietuvos kaimo gyvenimo vaizdais, šiuolaikinėmis tradicinių lietuvių švenčių nuotraukomis.
„Lietuvos etnografiniai regionai“ – tai populiarios iliustruotos enciklopedijos žanro leidinys, skiriamas jaunimui ir visuomenei, supažindinantis su lietuvių etniniu savitumu, papročiais, tradicijomis, skatinantis domėtis savo krašto istoriniu ir kultūriniu paveldu.


  • Autorius: Danguolė Mikulėnienė
  • Leidėjas: Šviesa
  • Išleidimo metai: 2010
  • Knygos puslapių skaičius: 220
  • Formatas: kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9785430041939

Parašykite atsiliepimą apie "Lietuvos etnografiniai regionai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Lietuvos etnografiniai regionai", Danguolė Mikulėnienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Danguolė Mikulėnienė su knyga "Lietuvos etnografiniai regionai" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Lietuvos etnografiniai regionai" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Danguolė Mikulėnienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Lietuvos etnografiniai regionai" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Lietuvos etnografiniai regionai" perkama kartu