TIESIOG -30% visoms knygoms su kodu: KALĖDOS

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje *

Lietuvos konsulatai Skandinavijoje 1921–1940 metais

NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2023-12-31 2.19 SoldOut

Knygos "Lietuvos konsulatai Skandinavijoje 1921–1940 metais" aprašymas

Monografijoje nuosekliai pateikiama ir argumentuotai pagrindžiama keturių etapų Lietuvos konsulatų Skandinavijoje steigimo bei funkcionavimo proceso 1921–1940 metais koncepcija. Kiekvienas etapas pradedamas veiksnių ir motyvų, lėmusių Lietuvos konsulatų tinklo (tiek garbės, tiek karjeros) Skandinavijoje kūrimą bei plėtrą, aiškinimusi ir baigiamas konsulų veiklos prekybos ir ekonominių santykių, propagandos, kultūros, politikos srityse bei teikiant konsulinius patarnavimus analize.


Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Lietuvos konsulatai Skandinavijoje 1921–1940 metais"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Lietuvos konsulatai Skandinavijoje 1921–1940 metais", Sandra Grigaravičiūtė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Sandra Grigaravičiūtė su knyga "Lietuvos konsulatai Skandinavijoje 1921–1940 metais" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Lietuvos konsulatai Skandinavijoje 1921–1940 metais" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Sandra Grigaravičiūtė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Lietuvos konsulatai Skandinavijoje 1921–1940 metais" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Lietuvos konsulatai Skandinavijoje 1921–1940 metais" perkama kartu