0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Lietuvos teisės istorijos chrestomatija

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2021-10-31 9.99 SoldOut

Knygos "Lietuvos teisės istorijos chrestomatija" aprašymas

Leidinį sudaro dvi dalys.

Pirmoji skirta LDK, o antroji - Pirmosios Lietuvos Respublikos 1918-1940 m. teisės šaltiniams. Struktūrinių dalių sudarymo pagrindinis metodas chronologinis, taip pat iš dalies remtasi teisės šaltinių rūšimis. Pirmojoje dalyje stengtasi atsižvelgti į LDK viduramžių teisės korporatyvumą ir dėl to buvusią teisės šaltinių rūšių gausą. Vis dėlto griežtų struktūros pagrindų autoriai nesistengė išskirti dėl panaudotų šaltinių skirtingumo ir atskirų rūšių ne tokio didelio kiekio.

Antrojoje leidinio dalyje išskirti valstybės atkūrimo, konstituciniai aktai, toliau įstatymai - išdėstyti chronologine tvarka. Iš įstatymų išskirta grupė recepuotų įstatymų, pabrėžiant nacionalinės ir perimtos teisės aktų skirtingumą.


Tikimasi, kad Lietuvos teisės istorijos šaltinių chrestomatija leis būsimiems teisininkams geriau susipažinti su Lietuvos teisės šaltiniais, bus pravarti visiems besidomintiems Lietuvos teisės istorija.Parašykite atsiliepimą apie "Lietuvos teisės istorijos chrestomatija"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Kita teisinė literatūra

Regina Gelumbauskienė, Gintaras Šapoka parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą "Lietuvos teisės istorijos chrestomatija", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Lietuvos teisės istorijos chrestomatija" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Lietuvos teisės istorijos chrestomatija" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Lietuvos teisės istorijos chrestomatija"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Regina Gelumbauskienė, Gintaras Šapoka tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Lietuvos teisės istorijos chrestomatija" perkama kartu