0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Lietuvos teisės istorijos chrestomatija

  • Nuolaida knygai -22%
Kaina internetu: 9,99 €
Kaina knygyne: 12,68 €*
Sutaupote: 2.69 € (22%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Lietuvos teisės istorijos chrestomatija


2021-07-31 9.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Lietuvos teisės istorijos chrestomatija" aprašymas

Leidinį sudaro dvi dalys.

Pirmoji skirta LDK, o antroji - Pirmosios Lietuvos Respublikos 1918-1940 m. teisės šaltiniams. Struktūrinių dalių sudarymo pagrindinis metodas chronologinis, taip pat iš dalies remtasi teisės šaltinių rūšimis. Pirmojoje dalyje stengtasi atsižvelgti į LDK viduramžių teisės korporatyvumą ir dėl to buvusią teisės šaltinių rūšių gausą. Vis dėlto griežtų struktūros pagrindų autoriai nesistengė išskirti dėl panaudotų šaltinių skirtingumo ir atskirų rūšių ne tokio didelio kiekio.

Antrojoje leidinio dalyje išskirti valstybės atkūrimo, konstituciniai aktai, toliau įstatymai - išdėstyti chronologine tvarka. Iš įstatymų išskirta grupė recepuotų įstatymų, pabrėžiant nacionalinės ir perimtos teisės aktų skirtingumą.


Tikimasi, kad Lietuvos teisės istorijos šaltinių chrestomatija leis būsimiems teisininkams geriau susipažinti su Lietuvos teisės šaltiniais, bus pravarti visiems besidomintiems Lietuvos teisės istorija.Parašykite atsiliepimą apie "Lietuvos teisės istorijos chrestomatija"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Lietuvos teisės istorijos chrestomatija, kurią skaitytojams dovanoja Regina Gelumbauskienė, Gintaras Šapoka. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Regina Gelumbauskienė, Gintaras Šapoka su knyga Lietuvos teisės istorijos chrestomatija jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Lietuvos teisės istorijos chrestomatija patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Regina Gelumbauskienė, Gintaras Šapoka. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Lietuvos teisės istorijos chrestomatija palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Lietuvos teisės istorijos chrestomatija" perkama kartu