-10% NUOLAIDA VISKAM su kodu: SEKMADIENIS

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Lietuvos XVII-XIX a. pradžios ikonografijos ir kartografijos šaltiniai Švedijoje

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
  • Nemokamas knygos pristatymas
37,69 €
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2014-03-03 edis

geras rinkinys


2023-02-28 37.69 InStock
Į krepšelį

Knygos "Lietuvos XVII-XIX a. pradžios ikonografijos ir kartografijos šaltiniai Švedijoje" aprašymas

Leidinyje „Lietuvos XVII–XIX a. pradžios ikonografijos ir kartografijos šaltiniai Švedijoje“ surinkti ir apibendrinti duomenys apie su Lietuva susijusius ikonografijos ir kartografijos šaltinius, saugomus Švedijos saugyklose – Švedijos karo archyve, Nacionaliniame archyve, Karališkojoje bibliotekoje, Upsalos universiteto bibliotekoje, Karo muziejuje.
Knygą sudaro kartografinių šaltinių tyrinėjimų istorijos apžvalga, šių šaltinių charakteristika, santraukos anglų ir švedų kalbomis, asmenvardžių ir vietovardžių rodyklės, šaltinių katalogas. Leidinyje "Lietuvos XVII-XX a. pradžios ikonografijos ir kartografijos šaltiniai Švedijoje" pirmąkart Lietuvoje spausdinami originalaus formato planai ir žemėlapiai, saugomi minėtose Švedijos saugyklose.Kiti taip pat domėjosi


2014-03-03

geras rinkinys

Parašykite atsiliepimą apie "Lietuvos XVII-XIX a. pradžios ikonografijos ir kartografijos šaltiniai Švedijoje"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Lietuvos XVII-XIX a. pradžios ikonografijos ir kartografijos šaltiniai Švedijoje", Ernestas Vasiliauskas, Gintautas Zabiela. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Ernestas Vasiliauskas, Gintautas Zabiela su knyga "Lietuvos XVII-XIX a. pradžios ikonografijos ir kartografijos šaltiniai Švedijoje" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Lietuvos XVII-XIX a. pradžios ikonografijos ir kartografijos šaltiniai Švedijoje" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Ernestas Vasiliauskas, Gintautas Zabiela. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Lietuvos XVII-XIX a. pradžios ikonografijos ir kartografijos šaltiniai Švedijoje" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Lietuvos XVII-XIX a. pradžios ikonografijos ir kartografijos šaltiniai Švedijoje" perkama kartu