0
Linda, kaip iš Lindos žmogžudystės
3.99 OutOfStock

Linda, kaip iš Lindos žmogžudystės

Šiuo metu neparduodama
KNYGŲ IŠPARDAVIMAS

SLAPTAS PASIŪLYMAS
2€ NUOLAIDA perkant virš 25€
su nuolaidos kodu: PPSLAPTA
Informacija

Linda, kaip iš Lindos žmogžudystės

  • Leidėjas: Obuolys
  • Išleidimo metai: 2014
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 540
  • ISBN ar kodas: 9786094037337

Šiuo metu neparduodama

Aprašymas
Neįtikimai karštos švediškos vasaros viduryje randama nužudyta jauna Vekšės policijos akademijos studentė.
Ką jauna atsargi moteris galėjo laisva valia įsileisti į butą vėlų vakarą? Įtarimas krinta ant savų, kolegų. Paspartinti tyrimo iš Stokholmo be didelio noro atvyksta policijos inspektorius Evertas Bekstriomas. Egoistiškas, tuščiagarbis ir viskam išankstines nuostatas paruošęs Bekstriomas neturi nei pareigos, nei atsakomybės jausmo; visus, išskyrus save, laiko kvailiais, o bent kiek šiltesnius jausmus jaučia tik savo auksinei žuvelei ir alkoholio buteliui.
Kad išpainiotų nusikaltimą, visko mačiusiai jo komandai teks sekti menkomis užuominomis, kurios liko bekompromisiškam vadovui „atšaldžius“ pėdsakus.

Kupina juodojo humoro, prikaustanti ir brutaliai realistiška knyga "Linda, kaip iš Lindos žmogžudystės" yra detektyvų žanro fenomenas. Po jo Ellroy’aus, Lehane’o ir McBaino kūriniai atrodo kaip pasakaitės vaikams. Negana to, kad vietoj teigiamo herojaus „gauni“ antipatišką tipą, o policijos tyrimo aprašymas verčia gailėtis Švedijos piliečių, Everto paveikslas kelia juoką ir... simpatiją.

Leifas G. W. Perssonas (g. 1945 m.) yra garsiausias Skandinavijos kriminologas ir psichologinių portretų sudarytojas, kurį laiką dirbęs Švedijos teisingumo ministerijos patarėju. 1991–2012 m. ėjo kriminologijos profesoriaus pareigas Nacionalinės Švedijos policijos taryboje, nuolat konsultuoja žiniasklaidą kaip didžiausią patirtį turintis kriminalistas.
L. Perssonas yra devynių bestseleriais tapusių romanų autorius, trys jų apdovanoti prestižiškiausiais skandinavų detektyvų rašytojų apdovanojimais, pagal kelias knygas sukurti filmai.
Prodiuseris Hartas Hansonas (Kaulai) baigia kurti naują serialą Bekstriomas pagal L. Perssono trilogiją apie Evertą.

VertėVaiva Lešinskaitė

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu