0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Linksmasis veterinarijos gydytojo vadovas arba 1000 būdų kaip pelnyti kliento palankumą

Šiuo metu neparduodama

2021-09-30 2.82 SoldOut

Knygos "Linksmasis veterinarijos gydytojo vadovas arba 1000 būdų kaip pelnyti kliento palankumą" aprašymas

Linksmų istorijų ir anekdotų apie veterinarijos gydytojus, ūkininkus ir gyvūnus rinkinys.


Parašykite atsiliepimą apie "Linksmasis veterinarijos gydytojo vadovas arba 1000 būdų kaip pelnyti kliento palankumą"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Linksmasis veterinarijos gydytojo vadovas arba 1000 būdų kaip pelnyti kliento palankumą", kurią skaitytojams dovanoja Sudarė: Danguolė Kandrotienė, Vytautas Kandrotas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Sudarė: Danguolė Kandrotienė, Vytautas Kandrotas su knyga "Linksmasis veterinarijos gydytojo vadovas arba 1000 būdų kaip pelnyti kliento palankumą" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Linksmasis veterinarijos gydytojo vadovas arba 1000 būdų kaip pelnyti kliento palankumą" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Sudarė: Danguolė Kandrotienė, Vytautas Kandrotas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Linksmasis veterinarijos gydytojo vadovas arba 1000 būdų kaip pelnyti kliento palankumą" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Linksmasis veterinarijos gydytojo vadovas arba 1000 būdų kaip pelnyti kliento palankumą" perkama kartu