0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kaina internetu: 2,29 €
Kaina knygyne: 5,49 €*
Sutaupote: 3.20 € (59%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

LOGOGO 1 dalis


2021-06-30 2.29 InStock
Į krepšelį
Knygos "LOGOGO 1 dalis" aprašymas

Loginio mąstymo ugdymo knygelė LOGOGO, skirta vaikams nuo 4-erių metų. Ugdant šiuolaikinius vaikus daug dėmesio skiriama pažinimui, jutimų ir matematinių įgūdžių lavinimui, o loginis mąstymas dažnai užmirštamas. LOGOGO knygelė mokys vaiką logiškai mąstyti, nes loginis mąstymas nėra savaiminis procesas ar talentas, tai – nuolat tobulintina protinė veikla.
Loginiai žaidimai ir užduotys skatina mąstyti ir rasti teisingą sprendimą, veikti pagal taisykles, siekti rezultato, lavina vaiko sumanumą, dėmesį, regimąjį ir girdimąjį suvokimą, atmintį. Svarbu, kad vaikas atliktų užduotis garsiai komentuodamas. Tai leis suprasti, kaip jis mąsto, ir tinkamiau jam padėti. Svarbi užsiėmimų sąlyga – gera vaiko ir jūsų nuotaika!

Atlikdamas knygelėje LOGOGO pateiktas užduotis vaikas įgus:
• analizuoti, lyginti, klasifikuoti, sisteminti ir apibendrinti – t. y. atlikti pagrindines loginio mąstymo operacijas;
• samprotauti, įrodyti, pagrįsti;
• pats įveikti sunkumus ir pasitikėti savimi;
• geriau orientuotis erdvėje.Parašykite atsiliepimą apie "LOGOGO 1 dalis"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą LOGOGO 1 dalis, kurią skaitytojams dovanoja Sandra Kriūnė, Irena Norkūnaitė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Sandra Kriūnė, Irena Norkūnaitė su knyga LOGOGO 1 dalis jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga LOGOGO 1 dalis patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Sandra Kriūnė, Irena Norkūnaitė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą LOGOGO 1 dalis palikti ir jūs.

 


Dažnai su "LOGOGO 1 dalis" perkama kartu