Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Mano gyvenimo atradimai

4.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2019-12-05 Vilma Marijampolskė

Daug gerų minčių, citatų. Buvo įdomu, kad autorė įterpia ir savo biografijos.


Šiuo metu neparduodama

2024-04-30 8.99 SoldOut

Knygos "Mano gyvenimo atradimai" aprašymas

Legendinės amerikiečių laidų vedėjos, televizijos žvaigždės Oprah Winfrey knyga „Mano gyvenimo atradimai“ – tai nepaprastos moters gyvenimiškos patirties ir išminties knyga.

Ją vadina "medijų karaliene“. Ji - pirmoji juodaodė milijardierė Jungtinėse Valstijose. Jos veiklai apibūdinti, ko gero, prireiktų atskiros knygos. Jos vedama pokalbių laida „The Oprah Winfrey show“ sumušė visų laikų žiūrimumo rekordus. Ji - viena įtakingiausių moterų pasaulyje. Jai suteikti Duke ir Harvardo universitetų garbės daktaro laipsniai.

Oprah Winfrey vardas – tai prekės ženklas, atpažįstamas visame pasaulyje. Dar mokydamasi mokykloje, ji ėmė vesti vietinės radijo stoties laidas, vėliau dirbo televizijos naujienų pranešėja. Jos emocionalus ir jautrus kalbėjimas padėjo pakilti iki pokalbių laidos vedėjos kėdės, o vėliau – įkurti savo prodiuserinę bendrovę ir išgarsėti visoje šalyje. Viskas, ką turi Oprah, ji susikūrė savo atkakliu darbu.

Ne vienerius metus Oprah Winfrey rašė skiltį žurnale „O, The Oprah Magazine“ ir ieškojo atsakymų į labiausiai ją neraminančius klausimus. Nesvarbu, ar tai būtų klausimai apie draugystę, dvasingumą ar asmenines galimybes. Knygoje „Mano gyvenimo atradimai“ pateikiami patarimai - nuoširdūs ir įkvepiantys. Išklausykite Oprah Winfrey istoriją!

Knygoje nėra nuobodaus pamokslavimo, prievartinių mantrų „aš esu laimingas“ ar įtikinėjimų žvelgti į pasaulį pozityviai. Oprah siūlo priimti gyvenimą su visais pakilimais ir nuosmukiais, atrasti patinkančią veiklą ir išmokti pasakyti „ne“ neįdomioms patirtims bei bereikalingiems įsipareigojimams. Knygoje pasakojamos Oprah Winfrey istorijos iš jos gyvenimo padės pakilti antram raundui.

Oprah Winfrey kviečia sustoti ir pažvelgti į tai, kas gyvenime dažnai praeina nepastebėta. Ji ragina nesivaikyti standartų ir džiaugtis savimi tokiais, kokie esame. „Mano gyvenimo atradimai“ – tai išmintis, kurią galima skaityti vėl ir vėl.

„Nuoširdūs patarimai iš vienos žinomiausių Amerikos moterų.“
Kirkus Reviews

Iš anglų kalbos vertė Inga Būdvytytė


  • Autorius: Oprah Winfrey
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2015
  • Knygos puslapių skaičius: 232
  • Formatas: 13x20, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090118931

2019-12-05

Daug gerų minčių, citatų. Buvo įdomu, kad autorė įterpia ir savo biografijos.

Parašykite atsiliepimą apie "Mano gyvenimo atradimai"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Saviugdos knygos

Oprah Winfrey pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Mano gyvenimo atradimai", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Mano gyvenimo atradimai" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Mano gyvenimo atradimai" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Mano gyvenimo atradimai"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Oprah Winfrey tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Mano gyvenimo atradimai" perkama kartu