0

Pirkėjų atsiliepimai

Maresi. Raudonojo vienuolyno kronikos

Kaina internetu: 11,69 €
Kaina knygyne: 16,19 €*
Sutaupote: 4,50 € (28%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-05-31 11.69 InStock
Į krepšelį

Knygos "Maresi. Raudonojo vienuolyno kronikos" aprašymas

Į Raudonąjį vienuolyną Maresi atvyksta trylikos, per bado žiemą. Apie šią paslaptingą vietą tebuvo girdėjusi legendose. Pasaulyje, kuriame mergaitėms draudžiama mokytis, keliauti ir turėti savo nuomonę, sala, kurioje laisvai gyvena vien moterys, skamba neįtikėtinai. Bet atsidūrusi čia, Maresi įsitikina, kad legendos nemelavo. Ji saugi.

Tačiau vieną dieną į vienuolyną laivu atplaukia Jaja, susivėlusiais šviesiais plaukais, purvu apkepusiais drabužiais ir randų išvagota nugara. Į šią salą mergina pabėgo nuo siaubingo pavojaus ir protu nesuvokiamo žiaurumo. Jają nuskriaudę vyrai viską atiduos, kad tik ją surastų.

Raudonojo vienuolyno moterys ir merginos privalo pasitelkti savo galias ir senovės seserų žinias, kad nugalėtų užpuolikus, trokštančius nušluoti vienuolyną nuo žemės paviršiaus. O Maresi teks stoti akistaton su savo baisiausiomis, juodžiausiomis baimėmis. Tai pasakojimas apie draugystę ir išgyvenimą, magiją ir stebuklus, grožį ir siaubą – „Maresi“ prikaustys ir kerės iki paskutinio puslapio.

Maria Turtschaninoff gimė 1977 metais, jau būdama penkerių pradėjo rašyti pasakas, o dabar yra sukūrusi daugybę knygų apie magiškus pasaulius. Autorė pelnė Švedijos YLE literatūros premiją ir buvo dusyk apdovanota „Svenska litteratursällskapet“ premija. 2017 metais rašytoja nominuota Astridos Lindgren apdovanojimui ir „CILIP Carnegie“ medaliui. „Maresi“ – pirmoji „Raudonojo vienuolyno“ trilogijos dalis. Serija išversta į daugiau nei 24 kalbas, o teises ekranizuoti kūrinį įsigijo „The Bureau“.


  • Autorius: Maria Turtschaninoff
  • Leidėjas: Aukso pieva
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 176
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098105605
  • Vertėjas: Elžbieta Kmitaitė
  • Iš kokios kalbos versta: švedų

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Maresi. Raudonojo vienuolyno kronikos"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Maginės fantastikos knygos

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Maresi. Raudonojo vienuolyno kronikos", Maria Turtschaninoff. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Maria Turtschaninoff su knyga "Maresi. Raudonojo vienuolyno kronikos" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Maresi. Raudonojo vienuolyno kronikos" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Maria Turtschaninoff. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Maresi. Raudonojo vienuolyno kronikos" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Maresi. Raudonojo vienuolyno kronikos" perkama kartu