TIESIOG -30% visoms knygoms su kodu: KALĖDOS

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje *

Mašinų ir prietaisų gamybos technologija. Kursinio projektavimo metodikos nurodymai ir informacinė medžiaga

NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2023-12-31 11.99 SoldOut

Knygos "Mašinų ir prietaisų gamybos technologija. Kursinio projektavimo metodikos nurodymai ir informacinė medžiaga" aprašymas

Leidinyje pateikta informacinė medžiaga ir kursinio projektavimo metodikos nurodymai VGTU trečio ir ketvirto kurso dieninio ir neakivaizdinio skyrių studentams vadovautis atliekant mašinų ir prietaisų gamybos technologijos, technologinio gamybos rengimo, gamybos sistemų ir procesų modulių kursinius projektus. Pateikta medžiaga gali būti naudinga studentams, besimokantiems įmonių projektavimo, staklių įtaisų projektavimo ir kitų dalykų.
Pateikti metodikos reikalavimai, kaip atlikti ir įforminti kursinius projektus, taip pat informacinė medžiaga apie technologinio tikslumo, mechaninio apdirbimo užlaidų, pjovimo režimų ir laiko normų, įrengimų kiekio skaičiavimą, detalių mechaninio apdirbimo gamybinio baro projektavimą.
Mokymo turiniui geriau išmokti yra pateikti uždaviniai spręsti savarankiškai pagal skyriuoseišdėstytą medžiagą.
Leidinys skirtas VGTU Mechanikos fakulteto dieninio ir neakivaizdinio skyrių studentams.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Mašinų ir prietaisų gamybos technologija. Kursinio projektavimo metodikos nurodymai ir informacinė medžiaga"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Mašinų ir prietaisų gamybos technologija. Kursinio projektavimo metodikos nurodymai ir informacinė medžiaga", Mindaugas Jurevičius. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Mindaugas Jurevičius su knyga "Mašinų ir prietaisų gamybos technologija. Kursinio projektavimo metodikos nurodymai ir informacinė medžiaga" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Mašinų ir prietaisų gamybos technologija. Kursinio projektavimo metodikos nurodymai ir informacinė medžiaga" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Mindaugas Jurevičius. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Mašinų ir prietaisų gamybos technologija. Kursinio projektavimo metodikos nurodymai ir informacinė medžiaga" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Mašinų ir prietaisų gamybos technologija. Kursinio projektavimo metodikos nurodymai ir informacinė medžiaga" perkama kartu