0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Matematika (specialiųjų poreikių mokiniams). Savarankiški darbai ir testai 5-10 kl.

Kaina internetu: 8,59 €
Kaina knygyne: 9,99 €*
Sutaupote: 1.40 € (15%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-01-31 8.59 InStock
Į krepšelį

Knygos "Matematika (specialiųjų poreikių mokiniams). Savarankiški darbai ir testai 5-10 kl." aprašymas

Ši mokymo priemonė „Matematika (specialiųjų poreikių mokiniams). Savarankiški darbai ir testai 5-10 kl.“ skirta padėti matematikos mokytojams organizuoti specialiųjų poreikių mokinių, besimokančių pagal matematikos bendrosios programos pritaikymą riboto intelekto gebėjimų mokiniams programą, savarankišką darbą. Individualizuota programa – individuali programa, kurią galima koreguoti, atsižvelgiant į konkretaus mokinio poreikius.

Šią mokymo priemonę „Matematika (specialiųjų poreikių mokiniams). Savarankiški darbai ir testai 5-10 kl.“ sudaro du skyriai: savarankiški darbai specialiųjų poreikių 5 - 10 klasių mokiniams ir testai. Knygoje pateikti 136 savarankiški darbai ir 20 testų.

Savarankiškų darbų tikslas – tikrinti ir vertinti pagrindinės mokyklos specialiųjų poreikių mokinių matematikos žinias bei gebėjimus, dirbant pagal E. Pulokienės, O. Štitilienės ir Z. Baršauskienės matematikos vadovėlius. Savarankiškų darbų užduotys parengtos atsižvelgiant į atitinkamos klasės matematikos vadovėlių struktūrą.

Užduotys vertinamos taškais. Kiekvienos užduoties dešinėje pusėje yra nurodyta, kiek taškų turėtų būti skiriama teisingai ją atlikus. Teisingai atlikęs visas užduotis, mokinys gali surinkti 20 taškų. Toks taškų skaičius leidžia kiekvieną užduotį detalizuoti į smulkesnius sprendimo žingsnius ir už vieną teisingą sprendimo žingsnį skirti bent vieną tašką. Atsižvelgiant į mokinio gebėjimus, galima pasirinkti skirtingą uždavinių skaičių, užduoties atlikimo laiką bei taškų ir pažymių atitiktį.

Savarankiškų darbų užduotys gali būti skirtos ne tik mokinių žinių ir gebėjimų tikrinimui ir vertinimui, bet ir medžiagos įtvirtinimui, kartojimui, savarankiškam darbui pamokoje, namų darbams bei pamokoms paįvairinti.


  • Autorius: Kazimiera Grašienė
  • Leidėjas: Ciklonas
  • Išleidimo metai: 2012
  • Knygos puslapių skaičius: 108
  • Formatas: 21x30, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955880943

Parašykite atsiliepimą apie "Matematika (specialiųjų poreikių mokiniams). Savarankiški darbai ir testai 5-10 kl."

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Kiti vadovėliai, pagalbiniai leidiniai 4-6 kl.


Dažnai su "Matematika (specialiųjų poreikių mokiniams). Savarankiški darbai ir testai 5-10 kl." perkama kartu