0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Matematika (specialiųjų poreikių mokiniams). Savarankiški darbai ir testai 5-10 kl.

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Matematika (specialiųjų poreikių mokiniams). Savarankiški darbai ir testai 5-10 kl.


Šiuo metu neparduodama

Knygos "Matematika (specialiųjų poreikių mokiniams). Savarankiški darbai ir testai 5-10 kl." aprašymas

Ši mokymo priemonė skirta padėti matematikos mokytojams organizuoti specialiųjų poreikių mokinių, besimokančių pagal matematikos bendrosios programos pritaikymą riboto intelekto gebėjimų mokiniams programą, savarankišką darbą. Individualizuota programa – individuali programa, kurią galima koreguoti, atsižvelgiant į konkretaus mokinio poreikius.
Šią mokymo priemonę sudaro du skyriai: savarankiški darbai specialiųjų poreikių 5 - 10 klasių mokiniams ir testai. Knygoje pateikti  136 savarankiški darbai ir 20 testų.
Savarankiškų darbų tikslas – tikrinti ir vertinti pagrindinės mokyklos specialiųjų poreikių mokinių matematikos žinias bei gebėjimus, dirbant pagal E. Pulokienės, O. Štitilienės ir Z. Baršauskienės matematikos vadovėlius. Savarankiškų darbų užduotys parengtos atsižvelgiant į atitinkamos klasės matematikos vadovėlių struktūrą.
Užduotys vertinamos taškais. Kiekvienos užduoties dešinėje pusėje yra nurodyta, kiek taškų turėtų būti skiriama teisingai ją atlikus. Teisingai atlikęs visas užduotis, mokinys gali surinkti 20 taškų. Toks taškų skaičius leidžia kiekvieną užduotį detalizuoti į smulkesnius sprendimo žingsnius ir už vieną teisingą sprendimo žingsnį skirti bent vieną tašką. Atsižvelgiant į mokinio gebėjimus, galima pasirinkti skirtingą uždavinių skaičių, užduoties atlikimo laiką bei taškų ir pažymių atitiktį.
Savarankiškų darbų užduotys gali būti skirtos ne tik mokinių žinių ir gebėjimų tikrinimui ir vertinimui, bet ir medžiagos įtvirtinimui, kartojimui, savarankiškam darbui pamokoje, namų darbams bei pamokoms paįvairinti.Parašykite atsiliepimą apie "Matematika (specialiųjų poreikių mokiniams). Savarankiški darbai ir testai 5-10 kl."

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Matematika (specialiųjų poreikių mokiniams). Savarankiški darbai ir testai 5-10 kl., kurią skaitytojams dovanoja Kazimiera Grašienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Kazimiera Grašienė su knyga Matematika (specialiųjų poreikių mokiniams). Savarankiški darbai ir testai 5-10 kl. jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Matematika (specialiųjų poreikių mokiniams). Savarankiški darbai ir testai 5-10 kl. patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Kazimiera Grašienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Matematika (specialiųjų poreikių mokiniams). Savarankiški darbai ir testai 5-10 kl. palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Matematika (specialiųjų poreikių mokiniams). Savarankiški darbai ir testai 5-10 kl." perkama kartu