0

Mažasis šunelis. Šunelio mamytė

  • Nuolaida knygai -30%
Kaina internetu: 7,99 €
Kaina knygyne: 11,39 €*
Sutaupote: 3.40 € (30%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Mažasis šunelis. Šunelio mamytė

  • Leidėjas: Vaiga
  • Išleidimo metai: 2020
  • Formatas: 21x21, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 10
  • ISBN ar kodas: 9786094403781

2021-02-28 7.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Mažasis šunelis. Šunelio mamytė" aprašymas

„Mažasis šunelis, šunelio mamytė“ – tai mažiesiems skirta knygelė apie šeimą. Kieti kartoniniai lapai, patogus formatas, dideli, raiškūs paveikslėliai ir puslapiai su atvartais, po kuriais slepiasi gyvūnų jaunikliai, – tai ne tik smagi, bet ir ugdanti veikla. Vartydami šią knygą kartu su mažyliu, mokysite jį stebėti, pažinti, bendrauti, tarti žodžius, miklinti mažus pirštelius.

Tad kas slepiasi po atvartais?

Parašykite atsiliepimą apie "Mažasis šunelis. Šunelio mamytė"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Knygos-žaislai 3-5 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Mažasis šunelis. Šunelio mamytė, kurį parašė . Siūlome ne tik išsamų Mažasis šunelis. Šunelio mamytė aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Mažasis šunelis. Šunelio mamytė. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Mažasis šunelis. Šunelio mamytė dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Mažasis šunelis. Šunelio mamytė" perkama kartu