0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Mažė. Pasauliui žinoma kaip madame Tussaud

4.9
(7 įvertinimai) Įvertinkite
 • Nemokamas knygos pristatymas
Kaina: 15,19 €
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Smartpost paštomatus Lietuvoje
 • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-11-14 Toma

Įdomi, įtraukianti, kupina istorinių asmenybių ir įvykių. Labai patiko.


2023-02-28 15.19 InStock
Į krepšelį

Knygos "Mažė. Pasauliui žinoma kaip madame Tussaud" aprašymas

„Tais pačiais metais, kai Volfgangas Amadėjus Mocartas parašė menuetą klavesinui, tais pačiais, kai pirmą kartą buvo išleistos vaikiškos dainos Mirgėk, mirgėk, žvaigždele gaidos, tais pačiais, tai yra 1761-aisiais metais... gimė neišnešiotas kūdikis.“

Anė Mari Grosholc, mažutė, neišvaizdi, keistokų veido bruožų mergaitė, net ir suaugusi liko nedidukė, tad ją vadino tiesiog Maže. Vargu ar kas tikėjosi, kad ji taps didingos istorijos dalimi. Vargu ar kas tikėjosi, kad apskritai išgyvens. Neteko tėvų vos 7-erių, augo pas ekscentrišką daktarą Filipą Kurcijų, kuris Berno ligoninei medicinos tikslais iš vaško liejo įvairias žmogaus kūno dalis. Mažė tapo jo padėjėja ir greitai perprato šį subtilų amatą.

Pirmąją vaškinę galvą Mažė išliejo Paryžiuje. Netrukus garsas apie makabrišką kolekciją, kurią sudarė žymiausių to meto filosofų, rašytojų ir žudikų vaškinės galvos, plačiai pasklido po Prancūzijos sostinę ir net pasiekė Versalio rūmus. Mažė savo akimis regėjo karaliaus dvaro prabangą ir varguomenės skurdą, matė kruviną revoliuciją, o kai jai pristatydavo nukirsdintų karališkosios šeimos narių ir revoliucionierių galvas, liejo jas iš vaško. Išskirtinis amatas padėjo išvengti giljotinos. Vėliau dėl šviesesnės ateities nustekentą Paryžių iškeitė į prašmatnų Londoną. Beikerio gatvėje įkūrusi Madam Tiuso vaškinių figūrų muziejų sulaukė didžiulės šlovės.

Šio pasaulinio bestselerio „Mažė. Pasauliui žinoma kaip madame Tussaud“ autorius Edwardas Carey 15 metų audė pasakojimą apie našlaitę, savo rankomis lietusią karalių, filosofų, revoliucionierių galvas. Išmoningai derindamas faktus ir vaizduotę, jis sukūrė įsimintiną legendinės Madame Tussaud gyvenimo istoriją.

„Žavingai atkurta ir iliustruota Madam Tiuso gyvenimo istorija rodo, kaip iš mažos sėklytės išauga didingas medis. Jaunatvišku džiaugsmu alsuojantis pasakojimas, sodri atmosfera ir šiek tiek makabriškas humoras – puikūs šios nepamirštamos knygos ingredientai.“
Olga Tokarczuk

„Nepražiopsokite šio ekscentriško literatūros stebuklo.“
@MargaretAtwood


 • Pavadinimas originalo kalba: LITTLE
 • Autorius: Edward Carey
 • Leidėjas: Alma littera
 • Išleidimo metai: 2021
 • Knygos puslapių skaičius: 504
 • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
 • ISBN ar kodas: 9786090145753
 • Vertėjas: Jovita Liutkutė
 • Iš kokios kalbos versta: anglų

Kiti taip pat domėjosi


2022-11-14

Įdomi, įtraukianti, kupina istorinių asmenybių ir įvykių. Labai patiko.

2022-02-25

Pasakojimas be galo kūniškas ir fiziškas, niūrus, tamsus ir liūdnas, tačiau kartu ir viltingas, su makabriškais autoriaus piešiniais. Per 500 puslapių, pripratau ir susigyvenau su Maže, net buvo gaila, kad knyga pasibaigė įdomiausioje vietoje. Manau, kad pagal šią knygą būtų pastatytas įsimintinas filmas.

2022-01-30

Patiko!

2021-09-24

Knyga keliavo iš rankų į rankas, visos draugės laukė eilutėj :D knygos stilius įtraukiantis, žingsnis po žingsnio atskleidžiantis Tussaud gyvenimą.

2021-08-19

Nuostabi knyga. Negalėjau atsitraukti.

2021-05-14

Be galo įdomi knyga apie iškilią, savotišką asmenybę

2021-05-10

Puikus pasakojimas, paremtas Madam Tiuso gyvenimu. Tai nėra originali biografija, dėl kai kurių faktų turbūt kritikai mielai pasiginčytų, tačiau kaip grožinės literatūros kūrinys - tikrai puikiai susiskaito.

Parašykite atsiliepimą apie "Mažė. Pasauliui žinoma kaip madame Tussaud"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Biografijos ir autobiografijos

Edward Carey pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Mažė. Pasauliui žinoma kaip madame Tussaud", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Mažė. Pasauliui žinoma kaip madame Tussaud" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Mažė. Pasauliui žinoma kaip madame Tussaud" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Mažė. Pasauliui žinoma kaip madame Tussaud"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Edward Carey tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Mažė. Pasauliui žinoma kaip madame Tussaud" perkama kartu