0

Mažiausia pasaulio biblioteka

  • Nuolaida knygai -26%
Kaina internetu: 13,39 €
Kaina knygyne: 17,99 €*
Sutaupote: 4.60 € (26%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Mažiausia pasaulio biblioteka

  • Leidėjas: Baltos lankos
  • Išleidimo metai: 2020
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 448
  • ISBN ar kodas: 9786094793646

2021-03-31 13.39 InStock
Į krepšelį
Knygos "Mažiausia pasaulio biblioteka" aprašymas

Ispanų autoriaus Antonio Iturbe romanas „Mažiausia pasaulio biblioteka“ remiasi realios Aušvico koncentracijos stovyklos kalinės Ditos Kraus patirtimi. Tai neįtikėtina istorija apie merginą, kuri rizikavo gyvybe, kad Holokausto metu knygų magija išliktų gyva.

Prahoje gimusiai Ditai buvo keturiolika, kai naciai jos šeimą ištrėmė į Aušvico-Birkenau stovyklą. Čia ji susidūrė su likimo draugais, tarp kurių buvo mokytojai, koncentracijos stovykloje įsteigę pogrindinę mokyklą. Fredis Hiršas – mokyklos iniciatorius – įduoda Ditai keletą kontrabanda įneštų, nuspurusių knygų ir taip paauglė tampa slaptosios bibliotekos nare. Viename tamsiausių žmonijos istorijos skyrių atsiranda nepaprasta drąsos ir vilties kibirkštis.

Tai nebuvo tikra biblioteka – vos aštuoni nutriušę tomeliai, kai kurie itin blogos būklės, tačiau jie pavojingi, nes akimirksniu galėjo reikšti mirties bausmę. Visgi knygos visais laikais buvo drąsos, įkvėpimo ir pabėgimo šaltinis. Aušvico stovykloje jos priminė ne tokius sunkius laikus, o knygų istorijos leido bent trumpam pabėgti į kitą pasaulį.

Rašytojas Antonio Iturbe istoriniame romane „Mažiausia pasaulio biblioteka“ atkuria jaunosios Ditos istoriją. Pagrindinė veikėja ne tik rūpinosi knygomis, ji turėjo ir dar vieną itin svarbią užduotį – išgyventi ir neišprotėti. Rašytojo kuriamas siužetas vingiuoja per pačias juodžiausias patirtis, supažindina su tokiais istoriniais personažais, kaip daktaras Mengelė, ir primena mūsų istorijos skaudulius.

„Mažiausia pasaulio biblioteka“ – istorija pasakojama neslepiant siaubo, tačiau su švelnumu, meile ir ateities viltimi, kurią suteikė knygos. Skaitytojų apžvalgose teigiama, kad Ditos Kraus istorija patiks tiems, kuriuos sudomino „Anos Frank dienoraštis“. Dita vienintelė iš savo šeimos išgyveno koncentracijos stovyklos pragarą. Po karo ji, kartu su vyru, išvyko gyventi į Izraelį.

Antonio Iturbe (g. 1967 m.) – ispanų žurnalistas, knygų autorius. Jo bibliografijoje rikiuojasi keli romanai bei knygos vaikams. Tikra istorija paremtas bestseleris „Mažiausia pasaulio biblioteka“ išgarsino rašytoją visame pasaulyje.

Iš ispanų kalbos vertė Marija Aurelija Potašenko.

Domina tikros istorijos? Trumpas aprašymas vilioja susipažinti su Dita Kraus? Siūlome nelaukti ir romaną įsigyti internetu. Užsienio skaitytojų atsiliepimai žada tikrai jaudinančią istoriją. Galime pasiūlyti ir kitokio žanro istorinių kūrinių: biografijų, atsiminimų, autentiškų pasakojimų. Juos pirkti online visada pigiau ir patogiau, nes iš karto galite matyti visas geriausias kainas, išpardavimus, akcijas, taip pat perskaityti aprašymus, santraukas, pavartyti ištraukas, įvertinti puslapių skaičių ir keliais mygtuko spustelėjimais nusipirkti knygą.

Parašykite atsiliepimą apie "Mažiausia pasaulio biblioteka"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Tikros istorijos

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Mažiausia pasaulio biblioteka, kurią skaitytojams dovanoja Antonio Iturbe. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Antonio Iturbe su knyga Mažiausia pasaulio biblioteka jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Mažiausia pasaulio biblioteka patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Antonio Iturbe. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Mažiausia pasaulio biblioteka palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Mažiausia pasaulio biblioteka" perkama kartu