0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Mažosios Lietuvos enciklopedija, III tomas, Mec-Rag

  • Nuolaida knygai -68%
Kaina internetu: 4,19 €
Kaina knygyne: 12,99 €*
Sutaupote: 8.80 € (68%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-01-31 4.19 InStock
Į krepšelį

Knygos "Mažosios Lietuvos enciklopedija, III tomas, Mec-Rag" aprašymas

Šis "Mažosios Lietuvos enciklopedijos" trečiasis tomas leis skaitytojui giliau pažvelgti į Mažosios Lietuvos gyventojų praeitį ir dabartį, jų dalyvavimą visuomeninėje veikloje ir šeimos gyvenime. Iliustracijų gausa padės geriau suprasti šį savitą Lietuvos pajūrio gyventoją.

Trečiame tome įdėta gausybė vaizdų ir straipsnių iš lenkų okupuotos Prūsos iš vakarinės Rytprūsių dalies, toliau nuo lietuvininkų buvimo ar veikimo. Ne visur pavyko tinkamai sujungti įvairių autorių straipsnius. Nepaisant to trečias tomas stebuklingas savo apimtimi, Mažosios Lietuvos įvairovės pristatymu. Lietuvių ir prūsų paveldas liks byloti apie mūsų krašto senąją baltišką kultūrą, įsiliejusią į senąją Europos kultūrą.

Sovietų brukamos slaviškos naujovės neprigijo, liko ir lieka svetimos Mažosios Lietuvos ainiams ir jų kaimynams Europos Sąjungoje.


Parašykite atsiliepimą apie "Mažosios Lietuvos enciklopedija, III tomas, Mec-Rag"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Enciklopedijos

pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Mažosios Lietuvos enciklopedija, III tomas, Mec-Rag", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Mažosios Lietuvos enciklopedija, III tomas, Mec-Rag" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Mažosios Lietuvos enciklopedija, III tomas, Mec-Rag" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Mažosios Lietuvos enciklopedija, III tomas, Mec-Rag"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Mažosios Lietuvos enciklopedija, III tomas, Mec-Rag" perkama kartu