TIESIOG -30% visoms knygoms su kodu: KALĖDOS

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje *

Mergaitė, kurios bijojo Dievas

NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2023-12-31 3.47 SoldOut

Knygos "Mergaitė, kurios bijojo Dievas" aprašymas

Poezija, proza, dramos - savaimingos G. Grajausko literatūrinės kūrybos sritys. Pasitelkdamas naujosios dramaturgijos poetiką, rašytojo intuiciją ir humorą., G. Grajauskas modernizuoja asmenybės ir lietuviškojo identiteto temas, skirtingų Lietuvos istorijos tarpsnių aktualijas.


Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Mergaitė, kurios bijojo Dievas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Mergaitė, kurios bijojo Dievas", Gintaras Grajauskas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Gintaras Grajauskas su knyga "Mergaitė, kurios bijojo Dievas" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Mergaitė, kurios bijojo Dievas" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Gintaras Grajauskas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Mergaitė, kurios bijojo Dievas" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Mergaitė, kurios bijojo Dievas" perkama kartu