0

Mergaitė, kurios bijojo Dievas

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Mergaitė, kurios bijojo Dievas


Šiuo metu neparduodama

Knygos "Mergaitė, kurios bijojo Dievas" aprašymas
Poezija, proza, dramos - savaimingos G. Grajausko literatūrinės kūrybos sritys. Pasitelkdamas naujosios dramaturgijos poetiką, rašytojo intuiciją ir humorą., G. Grajauskas modernizuoja asmenybės ir lietuviškojo identiteto temas, skirtingų Lietuvos istorijos tarpsnių aktualijas.

Parašykite atsiliepimą apie "Mergaitė, kurios bijojo Dievas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Mergaitė, kurios bijojo Dievas, kurią skaitytojams dovanoja Gintaras Grajauskas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Gintaras Grajauskas su knyga Mergaitė, kurios bijojo Dievas jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Mergaitė, kurios bijojo Dievas patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Gintaras Grajauskas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Mergaitė, kurios bijojo Dievas palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Mergaitė, kurios bijojo Dievas" perkama kartu