Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Mergaitė vardu Gluosnė 3. Sparnų šnaresys

Kaina: 9,69 €
Kaina su kodu: 8,72 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Atsiėmimas Vilniuje
po 1 darbo val.

2024-07-31 9.69 InStock
Į krepšelį 8,72 € -10% su kodu
PATOGU

Knygos „Mergaitė vardu Gluosnė 3. Sparnų šnaresys“ aprašymas

Gluosnė nė kiek nepyksta, jei klasėje ją kas pavadina raganiūkšte. Juk tai visiška tiesa! Gluosnė iš tiesų moka burti. Ir turi tris nuostabias drauges, kurios taip pat yra raganaitės. Ir dar jai priklauso visas stebuklingas miškas, pilnas paukščių, žvėrelių, medžių ir gėlių. Ko dar norėti?

Deja, Gluosnės draugė Lotė jau kurį laiką nesirodo miške. Kas jai nutiko? Gal ko nors išsigando? O ir pats miškas pastaruoju metu kažkoks kitoks. Ar gali būti, kad tiek draugei, tiek gamtai reikia pagalbos? Šauniosios raganaitės viską išsiaiškins.

Kuo knyga „Mergaitė vardu Gluosnė“ naudinga:

    - Turtėja vaizduotė, žodynas ir iškalba

    - Ugdoma empatija, gebėjimas atpažinti ir suprasti jausmus

    - Knyga skatina mąstyti, analizuoti ir diskutuoti

    - Knygos veikėjų pavyzdys rodo, kaip kūrybingai spręsti iškylančias problemas, skatina ryžtingumą ir gebėjimą siekti užsibrėžto tikslo

    - Skaitant įtraukiančius ir talentingai parašytus kūrinius, skatinamas domėjimasis knygomis

Tai trečioji knyga apie smalsios mergaitės, tapusios raganaite, nuotykius. Iš savo tetos Alvinos paveldėjusi mišką, Gluosnė pamilsta gamtą, augalus ir gyvūnus bei po truputį mokosi burtų, atsakomybės ir draugystės. Mergaitė kartu su bičiulėmis mėgina išspręsti savo pačių ir miško bėdas, taip įsipainiodamos į įtraukiančius ir burtų pilnus nuotykius. Vidutinio mokyklinio amžiaus vaikams skirtą istoriją puošia kruopščios italų ir britų dailininkės Simonos Ceccarelli iliustracijos.

Vokiečių rašytoja ir aktorė Sabine Bohlmann Lietuvos skaitytojams pažįstama iš serijos „Mergaitė vardu Gluosnė“ ir paveikslėlių knygos „Ei, tėti... Ar dešimt yra daug?“, tačiau gimtojoje Vokietijoje ji – dar ir animacinių filmų įgarsintoja, suteikusi balsus tokiems daugelio mėgstamiems personažams kaip Pikačiu iš „Pokemonų“, Kenis iš „Pietų parko“ ir sesutės Liza bei Megė Simpson iš „Simpsonų“.


  • Autorius: Sabine Bohlmann
  • Leidėjas: Nieko rimto
  • Išleidimo metai: 2024
  • Knygos puslapių skaičius: 280
  • Formatas: 16x22, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094419171
  • Vertėjas: Indrė Dalia Klimkaitė
  • Iš kokios kalbos versta: vokiečių

Parašykite atsiliepimą apie „Mergaitė vardu Gluosnė 3. Sparnų šnaresys“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Grožinė užsienio autorių literatūra 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys „Mergaitė vardu Gluosnė 3. Sparnų šnaresys“, kurį pristato Sabine Bohlmann. Siūlome ne tik išsamų „Mergaitė vardu Gluosnė 3. Sparnų šnaresys“ aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Sabine Bohlmann. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie „Mergaitė vardu Gluosnė 3. Sparnų šnaresys“. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą „Mergaitė vardu Gluosnė 3. Sparnų šnaresys“ dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su „Mergaitė vardu Gluosnė 3. Sparnų šnaresys“ perkama kartu