0

Mezgimas kitaip. Megzk, velk ir stebink

Informacija

Mezgimas kitaip. Megzk, velk ir stebink

  • Leidėjas: Obuolys
  • Išleidimo metai: 2013
  • Formatas: 21x26, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 184
  • ISBN ar kodas: 9786094035920

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Mezgimas kitaip. Megzk, velk ir stebink" aprašymas
Knygoje "Mezgimas kitaip. Megzk, velk ir stebink" visiškai nauja "Dekoratyviniai krašteliai", "Dekoratyviniai krašteliai 2", "Nerti dekoratyviniai krašteliai" autorės technika.


Kam nėra tekę sugadinti mezginio skalbiant netinkamoje temperatūroje?

Mezginių karaliene tituluojama Nicky Epstein padarė atradimą: suvelti mezginį galima taip, kad jis atrodys kaip nematyta technika kurtas šedevras!


Knygoje "Mezgimas kitaip. Megzk, velk ir stebink" rasite net 150 raštų pavyzdžių, dvi dešimtis unikalių projektų ir gausybę patarimų, kaip pasirinkti vilną, kaip geriausiai velti mezginį, kaip kūrybiškai panaudoti senus drabužius ir pasigaminti mielų detalių.

Su vandeniu, muilu ir skalbykle paverskite nertinius smagiu menu, atnaujinkite savo garderobą ir namus!


Vertė Irmina Domeikienė

ĮŽANGA


ĮSPĖJU: vėlimas tampa nenugalimu įpročiu. Jei jau mėginote velti, žinote, ką turiu omenyje. Jei dar nebandėte, pasiruoškite naujam ir stulbinamam mezgimo nuotykiui, dėl kurio iš įprastai romios bei patenkintos mezgėjos galite pavirsti pašėlusiai kūrybinga vėlimo fanatike! Tik nesakykite, kad neperspėjau.

 

Vėlimas - tai procesas, kurio metu dėl karšto vandens ir trynimo vilnonis mezginys susivelia. Šis virsmas yra nuostabus, prašmatnus, nuotaikingas, įdomus, užburiantis ir kūrybiškai įkvepiantis. Jūs kursite tokius mezginius, apie kokius nė nesvajojote, tie gražumynai stulbins ir jus, ir aplinkinius. Draugai ir netgi visai nepažįstami žmonės klausinės: „Oho, kaip jūs tai padarėte?". Jūs mėgsite, o tada savo mezginius transformuosite į visiškai naujus, išraiškingus dirbinius; padėvėtų drabužių parduotuvėse ieškosite senų nertinių, suvelsite juos ir paversite nuostabiomis skrybėlaitėmis, šlepetėmis, šalikais - viskuo, kuo tik panorėsite. Vėlimas yra mezgimo alchemija: veliant paprasta vilna tampa verptu auksu.

 

Aš pati vėlimą atradau visai atsitiktinai, kai nevykusiai išskalbiau itin branginamą Arano nertinį, o šis susitraukė iki vaikiško dydžio (turbūt visiems teko girdėti panašių istorijų:„Ak, mieloji, sugadinau savo megztinį!"). Buvau priblokšta, maniau, jog drabužį teks išmesti. Tačiau staiga pastebėjau nuostabią naują mezginio faktūrą. Tuo metu nesuvokiau, jog susitraukusį megztinį galima paversti puikia rankine. O dabar aš ir tūkstančiai kitų mezgėjų tyčia skalbiame vilnonius drabužius karštame vandenyje norėdamos sukurti prašmatnius veltus gražumynus.

 

Šioje knygoje "Mezgimas kitaip. Megzk, velk ir stebink" rasite daugybę technikų bei raštų, pasidalysiu sumanymais ir patarimais, kurie vėlimą pavers labai smagiu užsiėmimu. Kai pamatysite, jog karštas vanduo, muilas ir trynimas gali tapti jūsų draugais, o ne priešais, skalbyklė taps stebuklingu katilu. Pasitelkite šiek tiek drąsos bei sėkmės ir neabejotinai įvaldysite procesą, o savo mezgimo įgūdžius bei siekius pakylėsite į naujas aukštumas. Šis amatas gali virsti menu, negana to, velti nepaprastai smagu!

Sveiki atvykę į kerintį, nuostabų ir nenuspėjamą vėlimo pasaulį... ir lai skalbyklės dievai šypsosi, žvelgdami į jus bei jūsų kūrinius. Man regis, jausitės taip, kaip aš... megzti ir velti dar niekada nebuvo taip smagu!

Parašykite atsiliepimą apie "Mezgimas kitaip. Megzk, velk ir stebink"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Mezgimas kitaip. Megzk, velk ir stebink, kurią skaitytojams dovanoja Nicky Epstein. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Nicky Epstein su knyga Mezgimas kitaip. Megzk, velk ir stebink jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Mezgimas kitaip. Megzk, velk ir stebink patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Nicky Epstein. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Mezgimas kitaip. Megzk, velk ir stebink palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Mezgimas kitaip. Megzk, velk ir stebink" perkama kartu