⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Patrick Modiano gimė 1945 metų liepos 30-ąją pokario Prancūzijoje, Paryžiuje,  vakariniame Bulonės priemiestyje, pasiturinčioje šeimoje. Jo tėvas - prekybininkas iš senos Italijos žydų giminės, motina - belgų aktorė.

Besimokydamas Henriko IV licėjuje susipažino su motinos draugu - rašytoju R. Keno, kuris įtraukė jaunuolį į prie leidyklos Gallimar susibūrusią literatų draugiją.

Patrick Modiano knygos

Rasta: 5

Rasta: 5

Vėliau ši leidykla išleido beveik visas P. Modiano knygas.

Debiutavo 1968 m. romanu „Žvaigždės aikštė“, pelniusiu autoriui prestižines Feneono ir Nimje premijas. Vėliau vienas po kito pasirodė romanai „Naktinė sargyba“ (1969), „Bulvarų žiedas“ (1972), "Liūdnoji vila" (1973), „Šeimos metraštis“ (1977), „Tamsių krautuvių gatvė“ (1978), „Jaunystė“ (1981), „Šaunūs vaikinai“ (1982) ir kt. Visi jie sulaukė palankaus kritikų įvertinimo ir premijų.
Už „Bulvarų žiedą“, rašytojas 1972 m. gavo Didžiąją Prancūzijos akademijos premiją, o 1978 m., išėjus romanui „Tamsių krautuvių gatvė“ ir Gonkūrų premiją.

P. Modiano viso parašė 24 romanus. Jo kūryboje svarbiausia žmoniškumas. Jis pasakoja apie paprastus žmones, kurie atsiduria sudėtingose aplinkybėse, dažniausiai susijusiose su Prancūzijos okupacija per Antrąjį pasaulinį karą.