0

Miesto kraštovaizdžio architektūra, II tomas. Želdiniai ir jų komponavimo principai

  • Nuolaida knygai -25%
Kaina internetu: 12,79 €
Kaina knygyne: 16,99 €*
Sutaupote: 4.20 € (25%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Miesto kraštovaizdžio architektūra, II tomas. Želdiniai ir jų komponavimo principai

  • Leidėjas: VGTU leidykla Technika
  • Išleidimo metai: 2011
  • Formatas: 18x25, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 300
  • ISBN ar kodas: 9789955289944

2020-09-30 12.79 InStock
Į krepšelį
Knygos "Miesto kraštovaizdžio architektūra, II tomas. Želdiniai ir jų komponavimo principai" aprašymas

Monografijos "Miesto kraštovaizdžio architektūra" II tome "Želdiniai ir jų komponavimo principai" stengiamasi į želdinių komponavimą pažvelgti iš architektūros pozicijų, įvertinti naujausius kraštovaizdžio architektūros ir dendrologijos mokslo tyrimo ir praktikos laimėjimus.

Monografijoje smulkiai išanalizuotos medžių, krūmų, vijoklių architektūrinės ir dekoratyvinės savybės. Remiantis autoriaus mokslinių tyrimų rezultatais, sudarytas Rytų Baltijos šalių miestų želdynams reko­menduojamų želdinių asortimento originalus iliustruotas katalogas, daug dėmesio skiriama jų kompozicijos principams nagrinėti.

Leidinyje "Miesto kraštovaizdžio architektūra" nagrinėjami tokie svarbūs kraštovaizdžio architektūros komponentai, kaip gėlės ir gėlynai, rožės ir rožynai, vejos ir jų augalai, dekoratyvinės žolės bei vandens augalai ir jų komponavimo principai. Remiantis autoriaus tyrimų rezultatais, sudaryti originalūs iliustruoti gėlių katalogai.

Monografijoje pateikta medžiaga – tai autoriaus daugiamečių mokslinių tyrimų ir projektinės veiklos kraštovaizdžio architektūros srityje rezultatų apibendrinimas.

Monografija "Miesto kraštovaizdžio architektūra" skirta architektūros, kraštovaizdžio architektūros, miestotvarkos ir kraštovaizdžio dizaino sričių mokslininkams, gali būti panaudota kaip mokslinių žinių šaltinis magistrantūros ir doktorantūros studijoms, taip pat projektuotojų bei šioje srityje dirbančių praktikų darbuose.

Parašykite atsiliepimą apie "Miesto kraštovaizdžio architektūra, II tomas. Želdiniai ir jų komponavimo principai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Miesto kraštovaizdžio architektūra, II tomas. Želdiniai ir jų komponavimo principai, kurią skaitytojams dovanoja Konstantinas Jakovlevas-Mateckis. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Konstantinas Jakovlevas-Mateckis su knyga Miesto kraštovaizdžio architektūra, II tomas. Želdiniai ir jų komponavimo principai jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Miesto kraštovaizdžio architektūra, II tomas. Želdiniai ir jų komponavimo principai patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Konstantinas Jakovlevas-Mateckis. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Miesto kraštovaizdžio architektūra, II tomas. Želdiniai ir jų komponavimo principai palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Miesto kraštovaizdžio architektūra, II tomas. Želdiniai ir jų komponavimo principai" perkama kartu