0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Miesto kraštovaizdžio architektūra, III tomas. Miesto kraštovaizdžio architektūros objektų formavimo principai

Kaina internetu: 21,79 €
Kaina knygyne: 28,69 €*
Sutaupote: 6.90 € (25%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Omniva, LP Express ir DPD paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2021-09-30 21.79 InStock
Į krepšelį

Knygos "Miesto kraštovaizdžio architektūra, III tomas. Miesto kraštovaizdžio architektūros objektų formavimo principai" aprašymas

Monografijos "Miesto kraštovaizdžio architektūra" III tome "Miesto kraštovaizdžio architektūros objektų formavimo principai" siekiama naujai ir sistemiškai pateikti miesto kraštovaizdžio architektūros objektų formavimo teorinius ir meninius principus, įvertinti naujausius kraštovaizdžio architektūros mokslo ir praktikos laimėjimus.
Monografijoje išnagrinėta kraštovaizdžio architektūros objektų tipologija, objektų projektavimo ypatumai ir jų projektavimo dokumentų sudėtis ir turinys. Pateikti miesto visuomeninių erdvių: aikščių, skverų, pėsčiųjų gatvių, pėsčiųjų zonų, miesto istorinių, poilsio, pramogų ir vaikų parkų – kraštovaizdžio ir architektūrinės aplinkos formavimo principai.

Sistemiškai ir detaliai nagrinėti daugiaaukščių gyvenamųjų rajonų, namų grupių, kvartalų ir mažaaukščių bei individualių namų teritorijų, su jomis tiesiogiai susijusių vaikų darželių, lopšelių ir mokyklų teritorijų želdynų formavimo principai.
Monografijoje "Miesto kraštovaizdžio architektūra" detaliau nagrinėjami pagrindinių šalies pramonės šakų (chemijos, maisto, statybos medžiagų ir konstrukcijų ir kt.) įmonių teritorijų, miesto gatvių, pėsčiųjų ir dviračių susisiekimo trasų įrengimo ir želdynų formavimo principai. Plačiau analizuojamos miestų rekreacinių teritorijų (saugomų teritorijų ir miškų) rekreaciniai ištekliai ir rekreacijos plėtros galimybės.

Monografija "Miesto kraštovaizdžio architektūra" skirta architektūros, kraštovaizdžio architektūros, miestų planavimo ir miestotvarkos bei miesto dizaino krypčių mokslininkams. Ji gali būti naudojama kaip mokslinių žinių šaltinis magistrantūros ir doktorantūros studijose, taip pat projektuotojų, dirbančių šioje srityje, darbuose.Parašykite atsiliepimą apie "Miesto kraštovaizdžio architektūra, III tomas. Miesto kraštovaizdžio architektūros objektų formavimo principai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Miesto kraštovaizdžio architektūra, III tomas. Miesto kraštovaizdžio architektūros objektų formavimo principai", kurią skaitytojams dovanoja Konstantinas Jakovlevas-Mateckis. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Konstantinas Jakovlevas-Mateckis su knyga "Miesto kraštovaizdžio architektūra, III tomas. Miesto kraštovaizdžio architektūros objektų formavimo principai" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Miesto kraštovaizdžio architektūra, III tomas. Miesto kraštovaizdžio architektūros objektų formavimo principai" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Konstantinas Jakovlevas-Mateckis. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Miesto kraštovaizdžio architektūra, III tomas. Miesto kraštovaizdžio architektūros objektų formavimo principai" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Miesto kraštovaizdžio architektūra, III tomas. Miesto kraštovaizdžio architektūros objektų formavimo principai" perkama kartu