0

Mikė Pūkuotukas. Naujoji Riuko auklė. Audioknyga

Informacija

Mikė Pūkuotukas. Naujoji Riuko auklė. Audioknyga

  • Leidėjas: Egmont Lietuva
  • Išleidimo metai: 2013
  • Formatas: 14x13, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 32
  • ISBN ar kodas: 9786094145131

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Mikė Pūkuotukas. Naujoji Riuko auklė. Audioknyga" aprašymas
Tai nauja knygelių su kompaktiniais diskais serija. Šios pasakos galėsite klausytis, skaityti ir grožėtis paveikslėliais. Klausytis kompaktinio disko vaikai galės ir vieni.
Apie Mikės Pūkuotuko nuotykius pasakoja Ilona Balsytė.

Parašykite atsiliepimą apie "Mikė Pūkuotukas. Naujoji Riuko auklė. Audioknyga"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Mikė Pūkuotukas. Naujoji Riuko auklė. Audioknyga, kurią skaitytojams dovanoja . Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar su knyga Mikė Pūkuotukas. Naujoji Riuko auklė. Audioknyga jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Mikė Pūkuotukas. Naujoji Riuko auklė. Audioknyga patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė . Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Mikė Pūkuotukas. Naujoji Riuko auklė. Audioknyga palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Mikė Pūkuotukas. Naujoji Riuko auklė. Audioknyga" perkama kartu