⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Milžiniški labirintai. Ieškok, surask ir suskaičiuok!

Kaina: 5,29 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2023-05-31 5.29 InStock
Į krepšelį

Knygos "Milžiniški labirintai. Ieškok, surask ir suskaičiuok!" aprašymas

Milžiniškuose labirintuose slepiasi gausybė gyvūnų. Tik patys atidžiausi mažieji skaitytojai, užklydę į knygelėje pateiktus spalvingus labirintus, ras išeitį ištrūkti. Knygelės "Milžiniški labirintai. Ieškok, surask ir suskaičiuok!" skaitytojai turi surasti vienintelį įmanomą maršrutą, vedantį iš milžiniško labirinto, ir suskaičiuoti jame pasislėpusius gyvūnus.

Leidinyje "Milžiniški labirintai. Ieškok, surask ir suskaičiuok!" pateikiami užduočių atsakymai, kad mažieji skaitytojai galėtų įsitikinti, jog nepraleido nė vieno gyvūnėlio.


  • Autorius: Agnese Baruzzi
  • Leidėjas: Briedis
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 56
  • Formatas: 24x32, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955267232

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Milžiniški labirintai. Ieškok, surask ir suskaičiuok!"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Knygos-žaislai 3-5 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Milžiniški labirintai. Ieškok, surask ir suskaičiuok!", kurį pristato Agnese Baruzzi. Siūlome ne tik išsamų "Milžiniški labirintai. Ieškok, surask ir suskaičiuok!" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Agnese Baruzzi. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Milžiniški labirintai. Ieškok, surask ir suskaičiuok!". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Milžiniški labirintai. Ieškok, surask ir suskaičiuok!" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Milžiniški labirintai. Ieškok, surask ir suskaičiuok!" perkama kartu