⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Mindaugo lobynai

Kaina: 23,99 €
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Smartpost paštomatus Lietuvoje
  • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-09-30 23.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Mindaugo lobynai" aprašymas

„Gėris, ėjimas j gėrį - pagrindinis žmogaus gyvenimo tikslas.“
Mindaugas Peleckis

Knygoje „Mindaugo lobynai“ ne tik įdomiausi su rašytoju ir mokslininku Mindaugu Peleckiu (1975-2023) susiję tekstai, garsių žmonių prisiminimai, bet ir prieš pat mirtį užbaigta disertacija "Mula Sadro būties filosofija".

Ankstyvoje vaikystėje, pašauktas vardu, Mindaugas pataisydavo:
- Aš esu Miltonas.
Tik sulaukęs penkerių, tapo Mindaugu.
Tačiau ir suaugęs nepamiršo to savo netikro vardo. Išsiaiškino viską, kas susiję su anglų poeto ir intelektualo Džono Miltono (1608-1674), labiausiai žinomo, kaip epinės poemos „Prarastas rojus" autoriaus, gyvenimu ir kūryba. Kartą net pajuokavo, jog kada nors atgims, kaip Miltonas.
Kada ir kur sugrįši, Miltonai-Mindaugai?

Knyga ilustruota retomis nuotraukomis.Parašykite atsiliepimą apie "Mindaugo lobynai"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Kitos memuarų knygos

Leonas Peleckis- Kaktavičius pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Mindaugo lobynai", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Mindaugo lobynai" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Mindaugo lobynai" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Mindaugo lobynai"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Leonas Peleckis- Kaktavičius tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Mindaugo lobynai" perkama kartu