⭐Mūsų 21-ojo GIMTADIENIO FIESTA! Ypatingi pasiūlymai ir šventinės kainos Jums! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Miške ir pievoje. Su 20 magnetukų. 3-4 metų vaikams

Kaina: 11,39 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-02-28 11.39 InStock
Į krepšelį

Knygos "Miške ir pievoje. Su 20 magnetukų. 3-4 metų vaikams" aprašymas

Gamta – gyvūnų namai. Miške, upėje ir pievoje yra daugybė gyventojų! Smagu juos pažinti ir su jais gražiai sugyventi. Ši knygelė ir padės mažyliams užmegzti su gyvūnais pirmąją pažintį. Dėliodami 20 magnetukų vaikai ne tik įsidėmės gyvūnų pavadinimus ir gyvenamąsias vietas, bet ir išmoks orientuotis erdvėje. Be to, tai proga daugiau pakalbėti su vaikais apie gamtą ir mūsų pareigą ją saugoti. Linkime smagios ir prasmingos veiklos!


  • Autorius:
  • Serija: Su 20 magnetukų
  • Leidėjas: Presvika
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 10
  • Formatas: 21x26, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094831683

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Miške ir pievoje. Su 20 magnetukų. 3-4 metų vaikams"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Knygos-žaislai 3-5 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Miške ir pievoje. Su 20 magnetukų. 3-4 metų vaikams", kurį pristato . Siūlome ne tik išsamų "Miške ir pievoje. Su 20 magnetukų. 3-4 metų vaikams" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Miške ir pievoje. Su 20 magnetukų. 3-4 metų vaikams". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Miške ir pievoje. Su 20 magnetukų. 3-4 metų vaikams" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Miške ir pievoje. Su 20 magnetukų. 3-4 metų vaikams" perkama kartu