TIESIOG -30% visoms knygoms su kodu: KALĖDOS

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje *

Mįslinga Billio Milligano istorija

Kaina: 26,51 €
Kaina su kodu: 18,55 €
Nuolaidos kodas: KALĖDOS
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
Lietuvoje
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-12-31 26.507 InStock
Į krepšelį

Knygos "Mįslinga Billio Milligano istorija" aprašymas

Apsimetėlis ar auka? Billis Milliganas galėjo būti kuo panorėjęs, tik ne savimi...

Savo veiksmų nekontroliuojantis Billis Milliganas – žmogus, kurį kankino dvidešimt keturios skirtingos asmenybės, kovojančios dėl viršenybės jo kūne. Kova pasiekė kulminaciją, kai jis atsibudo kalėjime, suimtas už trijų moterų pagrobimą ir išprievartavimą. Teisme Billis buvo išteisintas dėl nusikaltimų, kuriuos padarė dėl daugialypės asmenybės sukeltos beprotybės. Tai buvo pirmasis toks JAV teismo sprendimas istorijoje. Taip visuomenei buvo atskleistas labiausiai sukrečiantis kada nors užfiksuotas daugialypės asmenybės atvejis.

Billio viduje gyvena dvidešimt keturios asmenybės: Philipas, smulkus nusikaltėlis; Kevinas, prekiavęs narkotikais ir organizavęs parduotuvės apiplėšimą; Aprilė, kurios vienintelis siekis – nužudyti Billio patėvį; Adalana, drovi, vieniša, meilės ištroškusi lesbietė, naudojusi Billio kūną išprievartavimams, dėl kurių jis buvo suimtas; Davidas, aštuonmetis skausmo sergėtojas, visi kiti vyrai, moterys, keli berniukai ir mergaitės bei Mokytojas, vienintelis, galintis juos visus sujungti.

Billis Milliganas – palaužtos sielos žmogus, gyvenantis sudėtingą gyvenimą. Jis yra arba sukčius, apmovęs visuomenę ir išvengęs bausmės už smurtinius nusikaltimus, arba tikra disociacinio tapatybės sutrikimo auka. Tik laikas parodys, ar Milliganas apgaudinėjo pasaulį, ar yra viena liūdniausių jo aukų...

Daniel Keyes knyga „Mįslinga Billio Milligano istorija“ įkvėpė sukurti mini serialą „The Crowded Room“, kuriame vieną iš pagrindinių vaidmenų atlieka Tomas Hollandas.


  • Autorius: Daniel Keyes
  • Leidėjas: Briedis
  • Išleidimo metai: 2023
  • Knygos puslapių skaičius: 504
  • Formatas: 15x22, puskiečiai viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094940521
  • Vertėjas: Lina Kulišauskaitė
  • Iš kokios kalbos versta: anglų

Parašykite atsiliepimą apie "Mįslinga Billio Milligano istorija"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikiniai detektyvai ir trileriai

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Mįslinga Billio Milligano istorija", Daniel Keyes. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Daniel Keyes su knyga "Mįslinga Billio Milligano istorija" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Mįslinga Billio Milligano istorija" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Daniel Keyes. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Mįslinga Billio Milligano istorija" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Mįslinga Billio Milligano istorija" perkama kartu