⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Mitų ir poezijos žemė. Lietuva lenkų literatūroje

Kaina: 5,99 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-10-31 5.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Mitų ir poezijos žemė. Lietuva lenkų literatūroje" aprašymas

Lietuvių–lenkų istorijos, kultūrų bei literatūrų santykių, sąryšingumo klausimai pastaraisiais dešimtmečiais tapo viena iš centrinių mūsų humanitarikos problemų, mat čia susitelkia daug tautinės lietuvių tapatybės ir lemties faktorių. Nauja profesoriaus A. Kalėdos monografija - apie sistemiškai netyrinėtą Lietuvos temą lenkų kalba parašytuose tekstuose nuo M. Strijkovskio iki šių dienų. Atskiras ir specifinis tyrinėjimų baras – apskritai lenkiškoji/lenkakalbė Lietuvos literatūra, kurios statusas dar nėra nuodugniau apibūdintas ir apibrėžtas mokslinėse diskusijose. Ji dažniausiai intuiciškai suvokiama kaip šimtmečius egzistuojantis, metalingvistinių veiksnių vienijamas reiškinys, išsiskiriantis savitais bruožais bei specifine integracijos logika. Šiam fenomenui priklausytų ir nemažas skaičius dvikalbių lietuvių rašytojų bei lenkų autoriai, gyvenę ir gyvenantys Lietuvoje, įvairiais saitais susiję su mūsų šalimi.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Mitų ir poezijos žemė. Lietuva lenkų literatūroje"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Literatūros ir kalbos mokslo knygos

Algis Kalėda pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Mitų ir poezijos žemė. Lietuva lenkų literatūroje", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Mitų ir poezijos žemė. Lietuva lenkų literatūroje" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Mitų ir poezijos žemė. Lietuva lenkų literatūroje" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Mitų ir poezijos žemė. Lietuva lenkų literatūroje"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Algis Kalėda tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Mitų ir poezijos žemė. Lietuva lenkų literatūroje" perkama kartu