⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Mokausi skaičiuoti (knyga su defektais)

Kaina: 1,69 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-06-30 1.69 InStock
Į krepšelį

Knygos "Mokausi skaičiuoti (knyga su defektais)" aprašymas

Galimas knygos brokas (gali būti likusi žymė nuo anksčiau ant knygos nugarėlės užklijuotos kainos, pageltę kai kurių knygų puslapiai, gali būti susilankstęs, subraižytas arba įplyšęs knygos viršelis).

Pratybų knygelė "Mokausi skaičiuoti" - tai ištikima pagalbininkė ikimokyklinio amžiaus vaikams, dar nejaukiai besižvalgantiems painiame skaičių labirinte. Vedami įgimto smalsumo mažyliai nejučiomis pradės orientuotis popieriaus lape, suvoks dydžių reikšmes, pagal patrauklius piešinėlius aiškinsis situaciją - o tai jau tekstinių uždavinukų sprendimo pradmenys.

Bandant skaičius palyginti, atliekant pirmuosius sudėties-atimties veiksmus, žaismingai intriguojanti pratybų knygelė "Mokausi skaičiuoti" padės lavinti vaikučių vaizduotę ir sparčiau ugdyti loginį mąstymą.


  • Autorius: Irena Šverčiauskienė
  • Leidėjas: Liberum artis
  • Išleidimo metai: 2017
  • Knygos puslapių skaičius: 48
  • Formatas: 21x30, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094280139-BR

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Mokausi skaičiuoti (knyga su defektais)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lavinamosios užduočių knygos 3-5 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Mokausi skaičiuoti (knyga su defektais)", kurį pristato Irena Šverčiauskienė. Siūlome ne tik išsamų "Mokausi skaičiuoti (knyga su defektais)" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Irena Šverčiauskienė. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Mokausi skaičiuoti (knyga su defektais)". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Mokausi skaičiuoti (knyga su defektais)" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Mokausi skaičiuoti (knyga su defektais)" perkama kartu