TIESIOG -30% visoms knygoms su kodu: KALĖDOS

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje *

Mokinių ir mokytojų komunikavimas lietuvių bendrine tartimi

NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2023-12-31 11.6 SoldOut

Knygos "Mokinių ir mokytojų komunikavimas lietuvių bendrine tartimi" aprašymas

Monografijoje atskleidžiama pirmą kartą Lietuvoje sistemiškai ir metodiškai tirta pradinių klasių mokinių ir jų mokytojų bendrinės tarties būklė, analizuojamas bendrinės tarties, kaip kalbinės komunikacijos dalies, mokymo(si) pradinėse klasėse procesas, svarstomi suaugusiųjų (pradinių klasių mokytojų) bendrinės tarties tobulinimo(si) klausimai.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Mokinių ir mokytojų komunikavimas lietuvių bendrine tartimi"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Mokinių ir mokytojų komunikavimas lietuvių bendrine tartimi", Janina Bukantienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Janina Bukantienė su knyga "Mokinių ir mokytojų komunikavimas lietuvių bendrine tartimi" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Mokinių ir mokytojų komunikavimas lietuvių bendrine tartimi" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Janina Bukantienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Mokinių ir mokytojų komunikavimas lietuvių bendrine tartimi" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Mokinių ir mokytojų komunikavimas lietuvių bendrine tartimi" perkama kartu