⭐ -10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: SKAITOM

0

Pirkėjų atsiliepimai

Mokslas, technologija ir visuomenės kaita

5,49 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-08-31 5.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Mokslas, technologija ir visuomenės kaita" aprašymas

Mokomoji knyga įgalina studijuojančius suvokti technologijos sampratą socialinių ir humanitarinių mokslų požiūriu, atskleidžia mokslo ir technologijų raidos santykį su modernios visuomenės kaita.Parašykite atsiliepimą apie "Mokslas, technologija ir visuomenės kaita"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Mokslas, technologija ir visuomenės kaita", Sud. Leonardas Rinkevičius. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Sud. Leonardas Rinkevičius su knyga "Mokslas, technologija ir visuomenės kaita" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Mokslas, technologija ir visuomenės kaita" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Sud. Leonardas Rinkevičius. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Mokslas, technologija ir visuomenės kaita" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Mokslas, technologija ir visuomenės kaita" perkama kartu