⭐Mūsų 21-ojo GIMTADIENIO FIESTA! Ypatingi pasiūlymai ir šventinės kainos Jums! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Musica Mathematica. Tradicijos ir inovacijos šiuolaikinėje muzikoje

23,02 €
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-02-28 23.02 InStock
Į krepšelį

Knygos "Musica Mathematica. Tradicijos ir inovacijos šiuolaikinėje muzikoje" aprašymas

Monografijoje "Musica Mathematica. Tradicijos ir inovacijos šiuolaikinėje muzikoje" analizuojamas fenomenas Musica mathematica, išreiškiantis dviejų sričių sankirtas ir siejamas su muzikos „sumokslinimu“, priskyrimu matematikos sričiai.

Įvairiaaspekčiai muzikos ir matematikos sankirtų atvejai nagrinėjami trijuose skyriuose, pamažu žengiant nuo filosofinių ir estetinių svarstymų apie mathesis kaip universalaus grožio idėją ar muzikos ir kitų menų (architektūros, tapybos, poezijos ar literatūros) sąveikos aptarimo, pasitelkiant bendrą vardiklį – matematiką, iki istoriškai susiformavusių numerologinių muzikos tradicijų retrospektyvos ir praktinio šios sąveikos įgyvendinimo XX–XXI a. muzikos kompozicijose tyrimų.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Musica Mathematica. Tradicijos ir inovacijos šiuolaikinėje muzikoje"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Musica Mathematica. Tradicijos ir inovacijos šiuolaikinėje muzikoje", Rima Povilionienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Rima Povilionienė su knyga "Musica Mathematica. Tradicijos ir inovacijos šiuolaikinėje muzikoje" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Musica Mathematica. Tradicijos ir inovacijos šiuolaikinėje muzikoje" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Rima Povilionienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Musica Mathematica. Tradicijos ir inovacijos šiuolaikinėje muzikoje" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Musica Mathematica. Tradicijos ir inovacijos šiuolaikinėje muzikoje" perkama kartu