0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Muzikos kūrinių analizės pagrindai

Kaina internetu: 6,99 €
Kaina knygyne: 8,49 €*
Sutaupote: 1.50 € (18%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2021-10-31 6.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Muzikos kūrinių analizės pagrindai" aprašymas

Už vadovėlį „Muzikos kūrinių analizės pagrindai" A. Ambrazui suteikta Lietuvos valstybinė premija.

Šioje knygoje pateikiamos esminės žinios apie muzikos kūrinių sandarą, stilius ir žanrus.Parašykite atsiliepimą apie "Muzikos kūrinių analizės pagrindai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Knygos apie muziką, teatrą, šokį

Algirdas Jonas Ambrazas parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą "Muzikos kūrinių analizės pagrindai", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Muzikos kūrinių analizės pagrindai" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Muzikos kūrinių analizės pagrindai" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Muzikos kūrinių analizės pagrindai"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Algirdas Jonas Ambrazas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Muzikos kūrinių analizės pagrindai" perkama kartu