⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Neparklupdyta mūza

Kaina: 4,29 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-12-31 4.29 InStock
Į krepšelį

Knygos "Neparklupdyta mūza" aprašymas

Antrojo pasaulinio karo metais visuomenė tebegyveno Lietuvos valstybingumo atkūrimo planais, ir hitlerinė okupacija jai atrodė tik trumpalaikis epizodas. Kultūra tapo esmine tautos savigynos forma, pripažinta ir palaikoma tiek vietinės lietuviškos administracijos, tiek plačių visuomenės sluoksnių.

Visose meno srityse kūrybinis potencialas karštligiškai skubėjo realizuoti save, genamas netikrumo savijautos. Tokios kūrybinės įtampos ir naujų jėgų antplūdžio lietuvių menas ilgai nebepatirs.

Hitlerinės okupacijos metais Lietuvoje karo cenzūros prižiūrimi ėjo 12 laikraščių, buvo spausdinamos lietuviškos knygos dar neregėtais tiražais (30 000). 1943 m. pradėtas leisti vakarietiško tipo literatūrinis-kultūrinis žurnalas „Kūryba" ir almachas „Varpai". Pogrindyje buvo leidžiami 21 laikraštėlis. Knygoje aptariamos pagrindinės tematinės ir idėjinės literatūros kryptys, prozos, poezijos, dramos ir kritikos raida. Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Neparklupdyta mūza"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Literatūros ir kalbos mokslo knygos

Vytautas Kubilius pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Neparklupdyta mūza", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Neparklupdyta mūza" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Neparklupdyta mūza" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Neparklupdyta mūza"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Vytautas Kubilius tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Neparklupdyta mūza" perkama kartu