0

Nerti dekoratyviniai krašteliai

Informacija

Nerti dekoratyviniai krašteliai

  • Leidėjas: Obuolys
  • Išleidimo metai: 2012
  • Formatas: 26x21, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 208
  • ISBN ar kodas: 9786094033858

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Nerti dekoratyviniai krašteliai" aprašymas
Stulpeliai, bumburai, spurgai, augaliniai motyvai, smailės, dantukai.
Daugiau kaip 200 raštų pavyzdžių + 9 originalūs modeliai

Po didžiulės knygų "Dekoratyviniai krašteliai" ir "Dekoratyviniai krašteliai 2" sėkmės menininkė Nicky Epstein vis dažniau sulaukdavo nėrinių mėgėjų klausimo: o kada parašysi knygą mums? Įkvėpta mezgimo knygų raštų, autorė „išvertė“ savo bestselerius į „vąšelio kalbą“. Jūsų rankose – neįprastai atnaujintos senosios nėrimo apdailos technikos ir niekur neregėti dekoratyviniai krašteliai, eilinį rankdarbį paversiantys originaliu meno kūriniu. Visa tai iliustruota aiškiomis nėrinio nuotraukomis ir rašto schemomis, pagardinta originaliais dizainerės modeliais ir spalvų derinimo pavyzdžiais.

Nicky Epstein – viena garsiausių šių dienų dizainerių, išgarsėjusi savo megztų drabužių ir aksesuarų kolekcijomis. Ji išleido ne vieną mezgimo knygą, darbais puošė Vogue Knitting bei daugelį kitų žurnalų, dažnai dalyvauja televizijos laidose, rengia asmenines parodas, turi mezgimo klubą http://nickyepstein.com/.

Iš anglų k. vertė Irmina Domeikienė

Parašykite atsiliepimą apie "Nerti dekoratyviniai krašteliai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Nerti dekoratyviniai krašteliai, kurią skaitytojams dovanoja Nicky Epstein. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Nicky Epstein su knyga Nerti dekoratyviniai krašteliai jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Nerti dekoratyviniai krašteliai patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Nicky Epstein. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Nerti dekoratyviniai krašteliai palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Nerti dekoratyviniai krašteliai" perkama kartu