0

Nuoga meilės iliuzija

  • Nuolaida knygai -57%
Kaina internetu: 1,49 €
Kaina knygyne: 3,39 €*
Sutaupote: 1.90 € (57%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Nuoga meilės iliuzija

  • Leidėjas: Algarvė
  • Išleidimo metai: 2003
  • Formatas: 16x16, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 171
  • ISBN ar kodas: 9986-856-86-8

2021-01-31 1.49 InStock
Į krepšelį
Knygos "Nuoga meilės iliuzija" aprašymas

Leidėjai mielai pristato skaitytojams neišgalvotos meilės poetinės prozos rinkinį, kurio kiekviena eilutė gali būti cituojama įvairiomis progomis, meilės laiškuose, sveikinimuose.
Aš būsiu laiminga - rašo autorė - jei tyras jausmas keliaus iš širdies į širdį, iš akių į akis, iš lūpų į lūpas... Te mano laiškų ar mano meilės laiškelių ištraukos tampa Jūsų jausmų lobynu. Susiliekite su eilėmis, su gamta, su mylimu žmogumi ir patikėkite nuoga meilės iliuzija...

Parašykite atsiliepimą apie "Nuoga meilės iliuzija"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Minčių ir aforizmų knygos

Nejolė Laukavičienė Širvinskaitė parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Nuoga meilės iliuzija, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Nuoga meilės iliuzija aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Nuoga meilės iliuzija už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Nuoga meilės iliuzija? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Nejolė Laukavičienė Širvinskaitė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Nuoga meilės iliuzija" perkama kartu