0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Nušvitusioji. Trilogijos "Auksiniai sparnai" 1-oji knyga

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Nušvitusioji. Trilogijos "Auksiniai sparnai" 1-oji knyga


Šiuo metu neparduodama

2021-08-31 5.79 SoldOut
Knygos "Nušvitusioji. Trilogijos "Auksiniai sparnai" 1-oji knyga" aprašymas
"Auksinių sparnų" trilogija, 1-oji knyga

Iš dalies – Doriano Grėjaus portretas, iš dalies – Ir velnias dėvi Pradą, originali ir įtraukianti istorija, kuri stebins skaitytoją iki sukrečiančios pabaigos.
Josephine Angelini, Starcrossed autorė

„Kas gyvena viešbučiuose? Tik roko žvaigždės,įžymybės ar tos sumautos „žvaigždutės“, nusprendusios atsiskirti nuo tėvų...“ ...ir Heiven Tera, „pilka pelytė“ iš priemiesčio mokyklos. Heiven jaučiasi tarsi laimėjusi loteriją, kai sužino, kad su dar dviem geriausiais moksleiviais, bičiuliu Dante ir moksliuku Lensu, yra atrinkta atlikti praktiką prestižiniame Leksingtono viešbutyje Čikagoje. Keista tik, kad ši penkerių griovyje rasta ir savo praeities nežinanti našlaitė negali prisiminti, jog būtų siuntusi prašymą ar pildžiusi kokią anketą... Valdomas stulbinamos gražuolės Aurelijos Braun ir kvapą gniaužiančio vadybininko Lušeno Grouvo, Leksingtonas yra „karščiausia“ Čikagos vietelė, kurioje merginai netrukus tampa karšta kaip pragare jau vien todėl, kad įsimyli Lušeną. Heiven supranta, jog meilė gali būti pavojingesnė už blogį, o grožis dažnai slepia juodas paslaptis.

Aimee Agresti – debiutuojanti romanistė, bet ne rašytoja. Vašingtone gyvenanti Aimee daug metų dirbo US Weekly žurnale, publikavo straipsnius People, Washington Post, Mademoiselle, New York Observer. Pirmąją "Auksinių sparnų" trilogijos knygą "Nušvitusioji" sukurti įkvėpė asmeninė patirtis. Klasės tylenė A. Agresti iškart po koledžo pakliuvo dirbti asistentės padėjėja į prestižinį Premiere kino žurnalą ir galiausiai po darbo kalbindavo garsiausias kino žvaigždes ant raudonojo kilimo! Šiuo metu rašytoja baigia antrą trilogijos dalį ir daug laiko praleidžia muziejuose laukdama įkvėpimo.

Iš anglų kalbos vertė

  • Autorius: Aimee Agresti
  • Leidėjas: Obuolys
  • Išleidimo metai: 2012
  • Knygos puslapių skaičius: 512
  • Formatas: 14x23, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094034374

Parašykite atsiliepimą apie "Nušvitusioji. Trilogijos "Auksiniai sparnai" 1-oji knyga"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Nušvitusioji. Trilogijos "Auksiniai sparnai" 1-oji knyga, kurią skaitytojams dovanoja Aimee Agresti. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Aimee Agresti su knyga Nušvitusioji. Trilogijos "Auksiniai sparnai" 1-oji knyga jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Nušvitusioji. Trilogijos "Auksiniai sparnai" 1-oji knyga patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Aimee Agresti. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Nušvitusioji. Trilogijos "Auksiniai sparnai" 1-oji knyga palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Nušvitusioji. Trilogijos "Auksiniai sparnai" 1-oji knyga" perkama kartu