NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 15 € *

Padėk sau. Kaip pakeisti savo elgesį, įveikti praeities traumas ir išmokti rūpintis savo kūnu, protu ir dvasia

 • TOP
  29
  TOP 29
Kaina: 19,19 €
Kaina su kodu: 17,27 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Smartpost paštomatus Lietuvoje
 • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2024-02-29 19.19 InStock
Į krepšelį

Knygos "Padėk sau. Kaip pakeisti savo elgesį, įveikti praeities traumas ir išmokti rūpintis savo kūnu, protu ir dvasia" aprašymas

„NEW YORK TIMES“ BESTSELERIS NR. 1

Klinikinė psichologė dr. Nicole LePera savo praktikoje neretai susidurdavo su nemalonia tiesa: tradicinė psichoterapija ne visuomet pajėgia išspręsti visas psichologines problemas. Norėdama geriau padėti pacientams – ir sau pačiai – ji ėmė plėtoti gyvenimo filosofiją, sujungiančią psichinę, fizinę ir dvasinę žmogaus gerovę. Kai pajuto, kaip smarkiai žmogų keičia šis naujas požiūris, ėmė dalintis savo patirtimi „Instagram“ platformoje, pasivadinusi holistine psichologe (angl. „holistic psychologist“). Netrukus dr. N. LePeros paskyra tapo „Instagram“ sensacija, dabar ją seka beveik 7 milijonai žmonių.

Anot dr. N. LePeros, holistinė psichologija leidžia suprasti, kad „fiziniai ir psichologiniai simptomai – tai žinutės, o ne diagnozės visam gyvenimui“. Remdamasi naujausiais įvairių mokslinių sričių tyrimais, dr. N. LePera rodo, kad neigiamos patirtys ir vaikystės traumos sukelia fizinius sutrikimus, skatina žalingas reakcijas į stresą. Dėl jų mes įstringame kopriklausomybės, emocinės nebrandos ir traumos pančiuose, jaučiamės nelaimingi, nepatenkinti – net ligoti.

Knygoje „Padėk sau. Kaip pakeisti savo elgesį, įveikti praeities traumas ir išmokti rūpintis savo kūnu, protu ir dvasia“ pateikiami itin praktiški holistiniai metodai, padedantys išsilaisvinti iš destruktyvaus elgesio ciklo ir susikurti sąmoningumu bei rūpinimusi savimi grįstą gyvenimą. Dr. N. LePeros aprašomi fiziniai ir psichologiniai pratimai pakeis ne tik jūsų požiūrį į psichikos sveikatą, bet ir tai, kaip galite patys sau padėti.

„Pasauliui reikia šios knygos! <...> Ne visuomet galime kontroliuoti, kas mums nutinka, bet Nicole davė mums žemėlapį, kuriuo galime vadovautis ir reaguoti į viską pirmiausia galvodami apie savo gerovę ir vidinę ramybę.“
Lewis Howes

Nicole Lepera (Nikolė Lepera) – įgijo klinikinės psichologės išsilavinimą prestižiniame Kornelio universitete, JAV. Ji taip pat studijavo Naujojoje socialinių tyrimų mokykloje (Niujorke) ir Filadelfijos psichoanalizės institute. Dr. LePera įkūrė virtualią sveikatingumo platformą „SelfHealers Circle“ ir tarptautinę bendruomenę „SelfHealers“, kurios nariai vadovaujasi steigėjos išpopuliarintais holistinės psichologijos principais. „Padėk sau“ išsyk tapo „New York Times“ bestseleriu ir jau pasirodė daugiau nei 30 pasaulio šalių.


 • Pavadinimas originalo kalba: How to Do the Work: Recognize Your Patterns, Heal from Your Past, and Create Your Self
 • Autorius: Nicole LePera
 • Leidėjas: Baltos lankos
 • Išleidimo metai: 2023
 • Knygos puslapių skaičius: 356
 • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
 • ISBN ar kodas: 9786094797699
 • Vertėjas: Irma Šlekytė
 • Iš kokios kalbos versta: anglų

Parašykite atsiliepimą apie "Padėk sau. Kaip pakeisti savo elgesį, įveikti praeities traumas ir išmokti rūpintis savo kūnu, protu ir dvasia"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Saviugdos knygos

Nicole LePera pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Padėk sau. Kaip pakeisti savo elgesį, įveikti praeities traumas ir išmokti rūpintis savo kūnu, protu ir dvasia", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Padėk sau. Kaip pakeisti savo elgesį, įveikti praeities traumas ir išmokti rūpintis savo kūnu, protu ir dvasia" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Padėk sau. Kaip pakeisti savo elgesį, įveikti praeities traumas ir išmokti rūpintis savo kūnu, protu ir dvasia" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Padėk sau. Kaip pakeisti savo elgesį, įveikti praeities traumas ir išmokti rūpintis savo kūnu, protu ir dvasia"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Nicole LePera tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Padėk sau. Kaip pakeisti savo elgesį, įveikti praeities traumas ir išmokti rūpintis savo kūnu, protu ir dvasia" perkama kartu