0

Paspausk – mes kalbame! Naminiai gyvūnai

4.0
(3 įvertinimai)
Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
KALĖDINIŲ DOVANŲ IDĖJOS
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
2020-08-24 lina

super. Gera kaina, o vaikui labai patinka.

Informacija

Paspausk – mes kalbame! Naminiai gyvūnai

  • Leidėjas: Presvika
  • Išleidimo metai: 2018
  • Formatas: 24x30, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 10
  • ISBN ar kodas: 9789955228844

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Paspausk – mes kalbame! Naminiai gyvūnai" aprašymas

Jums, vaikai, tikriausiai smalsu sužinoti, kaip „kalba“ naminiai gyvūnai, ką jie ėda, kokią naudą duoda žmonėms? Tuomet atsiverskite šią smagią ir įdomią knygelę. Eiliuotas tekstas, spalvingos fotografijos ir gyvūnų balsai padės pažinti naminius gyvūnus.

2020-09-15

Tiesiog garsai šaižūs ir tikrai nemalonūs, neatitinka tikrovės... :) sunku paspaust mygtukus maziems pirsciukams. Kartono lapu krastai grubus, astroki... Na, tikrai nerekomenduociau.

2020-09-15

Nerekomenduočiau, nuvylė

2020-08-24

super. Gera kaina, o vaikui labai patinka.

Parašykite atsiliepimą apie "Paspausk – mes kalbame! Naminiai gyvūnai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Knygos su garsais

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Paspausk – mes kalbame! Naminiai gyvūnai, kurį parašė . Siūlome ne tik išsamų Paspausk – mes kalbame! Naminiai gyvūnai aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Paspausk – mes kalbame! Naminiai gyvūnai. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Paspausk – mes kalbame! Naminiai gyvūnai dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Paspausk – mes kalbame! Naminiai gyvūnai" perkama kartu