0
Peliuko pamokėlės. Peliuko skaičiai
1.79 OutOfStock

Peliuko pamokėlės. Peliuko skaičiai

Šiuo metu neparduodama
KNYGŲ IŠPARDAVIMAS

SLAPTAS PASIŪLYMAS
2€ NUOLAIDA perkant virš 25€
su nuolaidos kodu: PPSLAPTA
Informacija

Peliuko pamokėlės. Peliuko skaičiai

  • Leidėjas: Tabula rasa
  • Išleidimo metai: 2002
  • Formatas: 21x29, minkšti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 24
  • ISBN ar kodas: 9955520035

Šiuo metu neparduodama

Aprašymas

Knyga "Peliuko pamokėlės. Peliuko skaičiai" išleista dviem skirtingais viršeliais.

Jums pristatyta knyga bus vienu iš dviejų aukščiau nurodytų viršelių (viršelio rinktis galimybės nėra).

Knyga „Peliuko skaičiai" parengta pagal mokyklose naudojamą skaičiaus ir skaitmens mokymo metodiką bei remiantis patyrusių pedagogų rekomendacijomis.

Leidinį visų pirma rekomenduojame naudoti pradinių klasių bei ikimokyklinių įstaigų pedagogams kaip vaizdinę priemonę bei papildomą pamokų medžiagą. Tačiau dėl paprastos ir aiškios sistemos juo gali naudotis ir tėvai, ruošdami vaiką mokyklai ar kaip pagalbinę priemonę pradinėse klasėse.


KAIP NAUDOTIS?


Kiekviename knygos lape išsamiai pristatomas vienas skaičius. Lapai specialiai suklijuoti taip, kad juos būtų lengva atplėšti (panašiai kaip kalendoriaus lapelius). Lapai nesusimaišo, neišsibarsto, tačiau galima laisviau pasirinkti, kokia eiles tvarka juos naudoti. „Peliuko skaičius" galima naudoti kaip pratybų sąsiuvinį bei kaip vaizdinę priemonę, klasei ar kambariui papuošti. Pavyzdžiui, prieš pradedant mokytis pakabinti knygą ant sienos, o paskui greta segti lapus su kiekvienu išmoktu skaičiumi. Vaikai džiaugsis, manydami savo pastangų rezultatą, o prireikus tai bus geras priminimas, kaip teisingai rašyti. Kiekvienas knygos lapas - tai atskiras ir savarankiškas vieno skaičiaus pristatymas.

Spalvotoje lapo pusėje yra spausdintinis bei rašytinis skaičius bei elementas, padedantis įsiminti, į ką tas skaičius panašus. Pvz., dvejetukas ir antele. Be to, greta ir du ančiukai, du meldai.

Dvispalvėje pusėje rasite skaičiui pristatyti tinkamą eilėraštuką bei užduotis: surasti puslapyje išbarstytus skaičius, surasti piešinyje paslėptus skaičius (skaičiaus atpažinimas): atlikti veiksmus ir nuspalvinti piešinio plotelius (skaičiaus sandara); nuspalvinti ar nupiešti tam tikrą kiekj figūrų (daiktų skaičiavimas).

Atlikus užduotis, siūlome pereiti prie rašymo. Vaikams bus smagu nuspalvinti paveikslėlius (ypač pagal kitoje pusėje esantį spalvotą pavyzdį).


Papildoma priemonė - specialus laikrodis, padėsiantis lengvai išmokti pažinti valandas.


Knygą parengė: Birute Lenktyte-Masiliauskienė (idėja, tekstai), mokytoja metodininkė Dalė Mikalauskienė, vyr. mokytoja Arūne Janulevičienė, dailininkė Rasa Teišerskiene.

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu