0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Pirmieji skaitymo žingsneliai. 5–6 metų vaikams

Kaina internetu: 2,29 €
Kaina knygyne: 2,69 €*
Sutaupote: 0.40 € (15%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2021-09-30 2.29 InStock
Į krepšelį

Knygos "Pirmieji skaitymo žingsneliai. 5–6 metų vaikams" aprašymas

Knygelė skiriama 5–6 metų vaikams, norintiems pradėti mokytis skaityti, tai yra jungti raides į skiemenis ir žodžius. Jeigu vaikas dar nesusipažinęs su raidėmis, nieko tokio, tiesiog pasirinkite knygelę „Pirmieji raidžių pažinimo žingsneliai“, o tada grįžkite prie šio leidinio. Atlikęs visas užduotis ir pajutęs, kad raidės tampa paklusnios, vaikas patirs didelį džiaugsmą. Pamokėlės neturėtų prailgti, nes viename puslapyje pateikiama tik viena užduotis.

Be to, visus piešinėlius galima nuspalvinti.

Linkime sėkmės!


  • Autorius:
  • Leidėjas: Presvika
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 24
  • Formatas: 20x26, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094831256

Parašykite atsiliepimą apie "Pirmieji skaitymo žingsneliai. 5–6 metų vaikams"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lavinamosios knygos 3-5 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Pirmieji skaitymo žingsneliai. 5–6 metų vaikams", kurį parašė . Siūlome ne tik išsamų "Pirmieji skaitymo žingsneliai. 5–6 metų vaikams" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Pirmieji skaitymo žingsneliai. 5–6 metų vaikams". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Pirmieji skaitymo žingsneliai. 5–6 metų vaikams" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Pirmieji skaitymo žingsneliai. 5–6 metų vaikams" perkama kartu