0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Pjovimo procesų laboratoriniai darbai. Žurnalas

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Pjovimo procesų laboratoriniai darbai. Žurnalas


Šiuo metu neparduodama

2021-07-31 2.59 SoldOut
Knygos "Pjovimo procesų laboratoriniai darbai. Žurnalas" aprašymas

Pjovimo procesų laboratoriniai darbai skirti susipažinti su metalo pjovimo peilių geometriniais elementais, kampų nustatymo sistemomis ir priemonėmis, šiluminiais reiškiniais, vykstančiais pjovimo procese, deformacijomis, drožlės plastinės deformacijos būdais, pjovimo jėgomis tekinant, išnagrinėti įrankių dilimo dėsningumus.Parašykite atsiliepimą apie "Pjovimo procesų laboratoriniai darbai. Žurnalas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Pjovimo procesų laboratoriniai darbai. Žurnalas, kurią skaitytojams dovanoja Virginija Gylienė, Stanislovas Markauskas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Virginija Gylienė, Stanislovas Markauskas su knyga Pjovimo procesų laboratoriniai darbai. Žurnalas jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Pjovimo procesų laboratoriniai darbai. Žurnalas patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Virginija Gylienė, Stanislovas Markauskas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Pjovimo procesų laboratoriniai darbai. Žurnalas palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Pjovimo procesų laboratoriniai darbai. Žurnalas" perkama kartu