NUOLAIDOS sumuojasi! Papildoma 5% nuolaida viskam su kodu: PAPARTIS

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Pomirtiniai Pikviko klubo užrašai

Kaina: 9,73 €
Kaina su kodu: 7,79 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Atsiėmimas Vilniuje
po 1 darbo val.

2024-06-30 9.732 InStock
Į krepšelį 7,79 € -20% su kodu
PATOGU

Knygos „Pomirtiniai Pikviko klubo užrašai“ aprašymas

Knyga atspausdinta ant labai kokybiško Munken Premium popieriaus, kuris negelsta ir pasižymi ilgaamžiškumu.

Charles’o Dickenso vardas puikiai pažįstamas klasikinės anglų ir pasaulinės literatūros gerbėjams. Vienas žymiausių pasaulio rašytojų į literatūros istoriją įrašė tokių herojų kaip Deividas Koperfieldas ir Oliveris Tvistas vardus. „Pomirtiniai Pikviko klubo užrašai“ – pirmasis Dickesno romanas, pelnęs šlovę tuomet dar tik 24 metų sulaukusiam rašytojui.

Ekstravagantiškojo nuotykių ieškotojo pono Samuelio Pikviko vardas XIX a. Anglijoje buvo žinomas geriau nei ministro pirmininko, o jo istorija lyginama su legendinio ispanų rašytojo Miguelio de Cervanteso „Don Kichotu“.

Susipažinkite – ponas Samuelis Pikvikas, pasiturintis ir malonus senas džentelmenas, Pikviko klubo įkūrėjas bei amžinas jo prezidentas. Norėdamas geriau ištirti įdomiausius žmonių gyvenimo dalykus, jis pasiūlo klubo nariams iš Londono keliauti į atokiausius šalies kampelius ir grįžus dalintis įspūdžiais. Be pono Pikviko ir jo „Sanča Pansos“ Samo Velerio, klubui priklauso poetas Snodgrasas, įsimylėjelis Tupmanas ir sportiškasis Vinklas.

Išskirtinė knygos „Pomirtiniai Pikviko klubo užrašai“ savybė – įsimintini ir išskirtiniai veikėjų bruožai bei charakteriai. Kiekvienas iš jų piešiamas komiškai, kartais hiperbolizuojant jų asmeninius bruožus. Humoras Dickensui padeda fiksuoti XIX a. vidurio Anglijos gyvenimo subtilybes, kurių pernelyg rimtas žvilgsnis nemato. Ironija dažnai pasako daugiau nei faktai – to meto skaitytojai galėjo atpažinti save, pažvelgti į savo elgesį iš šalies, be to humoras nekėlė nepasitenkinimo. Dėl to knyga išsyk tapo populiari visoje Anglijoje.

„Pomirtiniai Pikviko klubo užrašai“ ir šiandien skaitoma, o joje pasakojamos istorijos linksmina. XX a. pradžioje pasirodė keletas trumpų begarsio kino ekranizacijų, o 1936 m. knygos pagrindu pastatyta opera „Pikvikas“ tapo pirmąja, transliuota per televizija. 1985 m. sukurtas animacinis filmukas.

Charles’as Dickensas – anglų literatūros klasikas, pradėjęs savo kelią dirbdamas batų tepalo fabrike. Vėliau jis dirbo teisininko kontoroje, o 1830 m. tapo parlamento Bendruomenių rūmų korespondentu ir stenografuotoju, dirbo spaudoje. Ši įvairiapusė gyvenimiška patirtis ir sutikti žmonės padėjo pagrindą, ant kurio Dickensas surentė savo literatūrinį rūmą. Nepakartojamų, skirtingų, šmaikščių personažų galerija įtraukia skaitytoją ir nejučia nusikelia į XIX a. Angliją.

„Dickensas mato gyvybingiausią žmonių pusę. Todėl galiausiai sėkmingiausias jo veikalas yra „Pomirtiniai Pikviko klubo užrašai“.“
George Orwell

„Didžiausia mano gyvenimo tragedija ta, kad jau esu perskaitęs „Pomirtinius Pikviko klubo užrašus“ – neįmanoma dabar jų skaityti lyg pirmą kartą.“
Fernando Pessoa

Iš anglų kalbos vertė Juozas ButėnasParašykite atsiliepimą apie „Pomirtiniai Pikviko klubo užrašai“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Klasika. Užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą „Pomirtiniai Pikviko klubo užrašai“, Čarlzas Dikensas (Charles Dickens). Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Čarlzas Dikensas (Charles Dickens) su knyga „Pomirtiniai Pikviko klubo užrašai“ jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga „Pomirtiniai Pikviko klubo užrašai“ patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Čarlzas Dikensas (Charles Dickens). Nepamirškite atsiliepimo apie knygą „Pomirtiniai Pikviko klubo užrašai“ palikti ir jūs.

 


Dažnai su „Pomirtiniai Pikviko klubo užrašai“ perkama kartu