⭐⭐⭐ MAŽŲ KAINŲ DIENOS! Ypatingi pasiūlymai visą savaitę! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 15 ar 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Praktinė lietuvių kalbos gramatika

Kaina: 13,79 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-01-22 Jolanta

Labai prasta knyga, parašyta suveltai, sunku suprasti. Lyg ir sistematizuota, bet ta sistema egzistuoja tik autorių galvose. Išmečiau pinigus į balą.


2023-03-31 13.79 InStock
Į krepšelį

Knygos "Praktinė lietuvių kalbos gramatika" aprašymas

"Praktinė lietuvių kalbos gramatika" - tai naujo tipo lietuvių kalbos gramatika, pristatanti kalbos gramatinę sandarą funkciniu aspektu. Į kalbos gramatinę sistemą žvelgiama kaip į kalbos išteklius, leidžiančius kurti prasmes vartojant lietuvių kalbą kaip susižinojimo, bendravimo priemonę. Tai gramatika, skirta kalbėtojui ar rašančiajam tekstą, kuriančiam kalbą.

Gramatikos adresatas – įvairių lygių, bet labiausiai – pažengusiųjų ir mokančiųjų lietuviškai lygio mokiniai, kurie jau geba lietuviškai bendrauti, bet stokoja bendro gramatinės sandaros vaizdo, gramatinės sinonimikos. Gramatikoje stengtasi itin pabrėžti tokius gramatikos dalykus, kurie sudėtingi kitakalbiams, kurie nelengvai išmokstami, kuriuos vartojant pasitaiko tipiškų klaidų.Kiti taip pat domėjosi


2022-01-22

Labai prasta knyga, parašyta suveltai, sunku suprasti. Lyg ir sistematizuota, bet ta sistema egzistuoja tik autorių galvose. Išmečiau pinigus į balą.

Parašykite atsiliepimą apie "Praktinė lietuvių kalbos gramatika"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių kalbos ir gramatikos knygos

Joana Pribušauskaitė, Meilutė Ramonienė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Praktinė lietuvių kalbos gramatika", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Praktinė lietuvių kalbos gramatika" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Praktinė lietuvių kalbos gramatika" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Praktinė lietuvių kalbos gramatika"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Joana Pribušauskaitė, Meilutė Ramonienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Praktinė lietuvių kalbos gramatika" perkama kartu