0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Pratjekabuda

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Pratjekabuda


Šiuo metu neparduodama

2021-06-30 9.82 SoldOut
Knygos "Pratjekabuda" aprašymas
Vinco Mickevičiaus-Krėvės orientalistinė apysaka „Pratjekabuda“ (1913) pasakoja apie žmogaus gyvenimo miegą, mirtį ir prabudimą. Apie sąmonės pasikeitimą. Apie vertybių pasirinkimą mirties akivaizdoje. Tai rytietiškai stilizuota filosofinė parabolė, kurioje poetiška forma išreikštos esminės rašytojui rūpėjusios aukštojo romantizmo idėjos: žmogaus dvasios galybė, asmens laisvės idealas ir individo maištas prieš sustingusią pasaulio tvarką.

  • Autorius: Vincas Krėvė
  • Leidėjas: Petro ofsetas
  • Išleidimo metai: 2008
  • Knygos puslapių skaičius: 200
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955815587

Parašykite atsiliepimą apie "Pratjekabuda"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Pratjekabuda, kurią skaitytojams dovanoja Vincas Krėvė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Vincas Krėvė su knyga Pratjekabuda jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Pratjekabuda patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Vincas Krėvė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Pratjekabuda palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Pratjekabuda" perkama kartu