0

Pratjekabuda

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Pratjekabuda

  • Leidėjas: Petro ofsetas
  • Išleidimo metai: 2008
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 200
  • ISBN ar kodas: 9789955815587

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Pratjekabuda" aprašymas
Vinco Mickevičiaus-Krėvės orientalistinė apysaka „Pratjekabuda“ (1913) pasakoja apie žmogaus gyvenimo miegą, mirtį ir prabudimą. Apie sąmonės pasikeitimą. Apie vertybių pasirinkimą mirties akivaizdoje. Tai rytietiškai stilizuota filosofinė parabolė, kurioje poetiška forma išreikštos esminės rašytojui rūpėjusios aukštojo romantizmo idėjos: žmogaus dvasios galybė, asmens laisvės idealas ir individo maištas prieš sustingusią pasaulio tvarką.

Parašykite atsiliepimą apie "Pratjekabuda"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Pratjekabuda, kurią skaitytojams dovanoja Vincas Krėvė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Vincas Krėvė su knyga Pratjekabuda jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Pratjekabuda patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Vincas Krėvė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Pratjekabuda palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Pratjekabuda" perkama kartu